Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Tko se slaže?

Ma ja se slažem,zapravo nakon kratkog,ali dubokog promišljanja odlučila sam obrisati svoje prodane,jer u top članovima nikad neću biti,toliki prodavač ipak nisam [:smije] ,a i mene to živcira,zato ajmo,pobuna [:kesi] [:kesi] [:kesi] BRIŠITE PRODANO!!! [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 10 23
ma joj gluposti, obrišem svaki predmet kad dode do kupca, i NIKAD mi se ocijena nije smanjila
2013 10 23
hvala Avrill, hrago mi je da smo na istom :) možda za promjeniš naziv teme u brisanje artikla da se odmah skuži o čemu je riječ :) bravo.. stellaGasparus :) hvala ti u ime nas :)
2013 10 23
Mene na kraju krajeva ipak ni ne brine ocijena! Meni je važno da paket stigne do kupca na vrijeme i da je kupac zadovoljan! A što se tiče Top Članova, uopće mi to nije nikakav cilj!
2013 10 23
@stellaGasparus ~ Tako je! Pobuna! Brišite! [:hihot]
2013 10 23
čim paket stigne do kupca, sve 5 ....ja brišem, prodane artikle [:smijesi]
2013 10 23
i što uopće znači biti "top član" ?? nije li top član onaj koji usreći drugog člana odličnom odjećom i dobije odličnu preporuku :)
2013 10 23
@Vicky1 ma da,mislim da bi top članovi trebali biti samo oni s najviše pozitivnih i bez ijedne negativne ili neutralne i to ako ih povratne stvarno lijepo opisuju,a ovo mi je malo bezveze... BTW da moja šefica ovo vidi rekla bi mi "Opet ti vođa pobune!!!" [:smije] [:smije] [:smije]
2013 10 23
Stella - u potpunosti se slažem s tobom :) ...a kako bi bilo da nema vođe pobune...pobune nebi bilo i svi bi trpili neku nepravdu [:hihot] [:smijesi] [:zaljubljen]
2013 10 23
He,he problem je u tome što mene glas anarhiste prati još od vrtićke dobi pa sve do sad već 33. u gu...ici [:smije] [:smije]
2013 10 23
Svaka tri dana ista tema, dooooosadnooooo [:pospan]
2013 10 23
1 2