Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Za admina :*

Evo oprostite što ovo pišem ali imam potrebe za reći. Nemojte me napadati i ljutiti se [:hihot] Mislim da bi bilo u redu se pobrišu prodani proizvodi isto kao i profili koje se ne koriste duže od mjesec ili dva radi preglednosti stranice.. a ne ovako nađem nešto ili je prodano ili taj čovjek više gore ne dolazi [:znoji] [:frustriran] Hvalaa [:zaljubljen] [:poljubac]
2013 10 24
slažem se puno je prodane rone koja nije izbrisana to se treba pod hitno brisati jer je sve natrpano! [:znoji]
2013 10 24
potpisujem, pogotovo krpice koje su označene da su prodane. samo zatrpavaju tražilicu i profile [:zaljubljen]
2013 10 24
još su mi gore koje ne označi da je prodano nego tek kada uđem u proizvod piše prodano [:znoji] u redu ne mora se brisati odmah isti dan, dok ne dođe kupcu i dok kaže da je sve u redu neka se obriše [:frustriran] trebalo bi se stvarno malo reda uvesti, jest da za to ima posla ali uz dobru volju sve se može [:zaljubljen]
2013 10 24
cure, to bi bilo najbolje rješenje, al kolko znam samo je jedna adminka na ovoj stranici i vjerovatno ima hrpu svojih obaveza i ne vjerujem da ima toliko vremena sjediti za kompom i brisati tisuće takvih oglasa... trebale bi cure same shvatiti kolko je sve zatrpano i da same brišu svoje prodane stvari
2013 10 24
I ja se slazem...ma pusti one koji te napadnu,ovdje su neke bas....Uopce ne vidim nikaj zlocesto u tome
2013 10 24
Smatram da nije ok brisati neaktivne profile, mooožda da su neaktivni par godina, ali ovako ne, jer držim da bi se svatko trebao moći vratiti i pristupiti svom profilu kad želi (npr. osobe iz različitih razloga mogu biti spriječene pristupiti istom na dulje vrijeme, ali to ne znači da se nemaju namjeru vratiti). Najmanji problem je ''tehnološki'' višak profila. Problem koji neprestano opterećuje stranicu upravo je konstantno otvaranje novih tema, uz nakupljanje starih. To treba ograničiti i srezati! Btw, neke osobe nisu aktivne na Krpicama, već samo provjeravaju mailove, pa ukoliko dobiju neki upit, prijave se na stranicu radi dogovora, ali ako nemaju upita, nemaju ni potrebe prijavljivati se na stranicu.
2013 10 24
Neki misle da im to diže rejting, nek se vidi kolko sam prodala, i kakvu sam dobru robu imala [:vrti] A zna biti polovica prodanih stvari na nekim profilima [:frustriran]
2013 10 24
Ja se nadam da će naći malo slobodnog vremena da me riješi negativne koju sam jučer skrooooz bez veze dobila iz osvete [:tuzan]
2013 10 24
mee tooo [:sramezljiv]
2013 10 24
Ja se nadam da će naći malo slobodnog vremena da me riješi negativne koju sam jučer skrooooz bez veze dobila iz osvete [:tuzan]
2013 10 24
PetiElement Pa to je strasno....
2013 10 24
A znam da ima dosta svojih obveza alo možda ima neka cura koja bi htjela joj pomoći ako ona to ne može i dovesti malo u red stranicu što nije uopće loša ideja. bilo bi puno ljepša i preglednija [:kesi]
2013 10 24
Već smo više puta tu pisale o tome da treba pomoćnike, mislim da to nije do nje, ne znam tko je vlasnik stranice, taj očito ne misli da je previše posla za jednog admina [:sokiran] Bome je strašno, i koji ton, curica valjda 2x mlađa od mene, nova, nije se ponijela kako treba... Ja bahata, a imam 160 dobrih mišljenja [:tuzan] Ljudi to čitaju, baš sam tužna
2013 10 24
Ma groznoo! ima baš groznih cura koje su došle tu se osvečivati nekome iz dosade.. ili što je gore svaki dan čitam da je netko prevaren ili bilo šta takvoga [:ljut] [:frustriran] pa mislim stvarno ponižavaju se radi 50kn što nije neki veliki novac... GROZNO!!! [:znoji] [:vrti]
2013 10 24
1 2