Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Poklon dečku za Božić

a što mislite o lančiću s onim privjeskom srca što se prekine, pa svatko ima pola? [:jezik] Pa onda jedan meni, drugi njemu.... to mi je na pameti već neko vrijeme, al' nisam sigurna kako jače polovice djeluju na možda malo "ženskasti" poklon! Meni iskreno je baš nekako simbolično.... klasika, ne? [:hihot] [:hihot]
2013 11 03
evo jedan prijedlog ja sam svome prosle godine kupila zimski sal, ove cu kapu,a iduce planiram rukavice [:jezik]
2013 11 03
Moj dragi je veliki obožavatelj Real Madrida i ove godine sam mu našla idealan poklon za godišnjicu (12.12. će nam biti 4 godine [:zaljubljen] ). Ugl, našla sam neku firmu koja radi dukserice s raznim natpisima i simbolima razno raznih klubova i ova za Real je predivna i znam da će biti oduševljen. [:zaljubljen] Do sad sam mu već kupila original Realov dres - Ronaldo naravno [:smije] i bio je sretan kao malo dijete, skoro su mu suze krenule od sreće. [:zaljubljen]
2013 11 03
@karlo....o bože pa lančić je onako... pravo muški hahahahaha [:jezik] Jedino to srčeko je njah njah možda malo..... [:hihot]
2013 11 03
Moj bivši i ja smo imali privjesak za lančić pola pola srca sa datumom i imenima [:smijesi] to je bio on predložio i ja sam nam kupila za godišnjicu u zlatarni, stalno je bio nosio
2013 11 03
jej, ohrabrenje [:smije] Danke, Blair [:smije]
2013 11 03
Prošle godine sam kupila u H&M bokserice sa superman znakom i bio je oduševljen jer si je to i sam htio kupiti. Zato cure slušajte kaj želi haha.
2013 11 03
ove godine za božić - pedala!!!! možda poklon čak i urani. [:frustriran]
2013 11 03
ni ja nemam pojma šta da uzmem svom dragom..četvrta godišnjica veze, Božić, imendan..sve mu se približava, a nemam idejaaaa [:place]
2013 11 03
HannaBlue [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 11 03
ja sam mu jedne godine kupila novčanik, lani sam mu uzela fora šlapice sa rogovima u funky fishu i u jednu šlapicu stavila losion poslije brijanja u drugu pjenu za brijanje [:smijesi] a ove godine još uvjek stojim sa upitnikom iznad glave [:hihot] makar nebi se bunio da mu kupim nutellu od 5kg [:smijesi]
2013 11 03
ma dajte cure, pa mi smo im najbolji pokloni, mogu bit sretni šta imaju nas za cure. [:zaljubljen] moj je od mene puno, puno stariji i šta da ja kupim takvome?? ima doslovno sve šta poželi, njega ne zanimaju npr. ti lančići sa srcima, novčanici, neki slatki pokloni ( valentinovo stajl ) i ostale gluposti. nego znate šta?? sjetih se da smo većinu tih važnijih dana - božić, rođendani, valentinova i sl. bili posvađani. [:kesi] tako taj dan prođe, i prođe bez poklona. [:smije]
2013 11 03
ja bi svojoj kavopiji kupila aparat za kavu. kuhinjski naravno! :D Ja neki od prijedloga su: sat, novčanik, parfem, nešto za auto onima koji su ludi za automobilima, košulje, majce, neki vole i nakit... Prošle godine sam svojem sama isplela šal :) A i kod večine muških ne možete fulati sa slatkim..
2013 11 05
Napravit ću kalendar sa našim slikama, bokserice neke fora, mekanu dekicu i 2 štrumf sela koja nam fale u kolekciji [:zaljubljen] [:hihot]
2013 11 05
1 2