Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Novost - potvrđivanje e-mail adrese

Novost je da svaki registrirani član prije ulaska na stranicu MORA potvrditi svoju e-mail adresu - ovime sprječavamo stvaranje lažnih profila. Ovim korakom kreiramo veću sigurnost za sve korisnike portala. :) Pozdrav! :) [:poljubac]
2012 12 20
Dobra stvar, dobra [:zaljubljen]
2012 12 20
za jos vecu sigurnost, trebali biste traziti jos neke osobne podatke kao admin.. oni ne bi bili javni, vec samo kod Vas. mislim da bi na taj nacin svi bili sigurni.. jer bi se na kraju uvijek saznalo tko stoji iza eventualne prevare... ne znam, neke cure su predlagale oib...
2012 12 20
iskreno, mislim da ovo neće puno pomoći jer šta ti je 5 min da napraviš novi mail? ali ok, mjere se poduzimaju i ja sam sretna jer se bavite sa najvećim problemom krpica, ne zanemarujete ga...
2012 12 20
da, slažem se sa suncokretom =D
2012 12 20
a da se možda traži OIB [:kesi]
2012 12 20
Odlično!
2012 12 21
OIB ne bi nista znacio jer se ne smije provjeravati. Njuškalo ima OIB pa opet ima lažnjaka jer se moze unijeti bilo koji broj od jednako znamenaka.
2012 12 22
Da li je rizično kupovati od osobe koja na profinoj slici ima žuti uskličnik, a povratne informacije od prijašnjih kupaca su dobre.Sad sam u velikoj dilemi [:sokiran] ??
2012 12 25
meni taj mail uopće ne dolazi?! :/
2012 12 25
Hej, ne mogu procitati poruku koje su mi cure slale? U cemu je problem? SVaki put kad kliknem na poruke pojavi mi se ups nesto se dogodilo?? -.-
2012 12 29
@indica: postavila si pitanje sta je s curama sa zutim usklicnikom koje imaju poz ocjene - u tom slucaju zuti usklicnik nije bitan, nego poz ocjene, ako ih ima vise ili se opcenito cini pouzdanom kad se oslonis na svoj spurijus. cure koje jos nisu potvrdile adresu, a imaju poz ocjene, one mozda ne citaju forum i ne zamaraju se tehnikalijama, neg sam' rade ono zbog ceg su dosle - kupuju i prodaju. zbog toga bi mozda bilo pametno da je adminka poslala, ak to nije komplicirano napraviti, svima poruku u kojoj je obavijest o obaveznom potvrdjivanju e-mail adrese.
2012 12 30
Hvala na odgovoru. [:smijesi]
2013 01 03
Pozdrav svima.Sinoć sam promijenila e-mail adresu i dobijem odgovor da nije potvrđena. Ok, vratim staru i dobijem odgovor(zelenim slovima) da je adresa potvrđena ali mi i dalje stoji žuti uskličnik na slici i piše da adresa nije potvrđena.Je li možda netko imamo takvo iskustvo? Unaprijed hvala na pomoći.
2013 01 06
Problem riješen. Hvala adminki na pomoći.
2013 01 06
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija