Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Ups - mačka je za sve kriva ..

[:hihot] [:hihot] [:hihot] [:smije] [:smije] [:smije] [:kesi]
2013 11 20
Draga ja mislim da tebe pere i kad spavaš [:smije] [:smije] [:smije] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 11 20
IvaSPavlovic gdje nestade ona popularna tema [:sokiran] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2013 11 20
A lipo nas je pozravila, oprostila se s nama jer mora na važan poslovni put i tako to, pa nema vremena za nas... i eto, obrisala našu temu za kafenisanje... [:vrti]
2013 11 20
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] ukratko izvisile ste [:smije] [:smije] [:smije] [:poljubac] [:poljubac]
2013 11 20
Ma sumnjam da je to zadnje od nje što smo čuli i vidjeli... [:hihot]
2013 11 20
MUŠKI MORSKI HAIKU More, Pijesak, Plažom šećem, U mislima, već ga mećem Tražim, Gledam, Leži mala, U mislima, bu mi dala Priđem, Stanem, Tonik pije, U mislima, loša nije Viče, Urla, Kaže briši, U mislima, sve sam tiši Idem, Psujem, Tužno veče, U mislima, nemam sreće Zvijezde, Klupa, Sjedim jadan, U mislima, seksa gladan Slušam, Čujem, Cvrčak cvrči, U mislima, netko trči Trči, Staje, Skida gaće, U mislima, ipak dat' će Mjesec, Zvijezde, Cvrčak dere, A u grmlju mala sere U mislima sve mi prazno Nisam, Nebum, Ni pod razno
2013 11 20
Ovo je zadnje za danas od mene.......obećajem.... Sad bum fina kak sam i inače..... [:poljubac]
2013 11 20
IvaSPavlovic obavjesti me [:smije] [:smije] [:smije] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] Winxica [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 11 20
[:smije] [:smije] [:smije] [:hihot] [:hihot] [:hihot] Ne znam ja niš, doktor mi zabranio sol... [:sokiran]
2013 11 20
Šetao se Mujo po New Yorku, i ogladnio. Vidi on neki kiosk, ljudi tamo kupuju i jedu nešto. Stane on u red za to nešto, i vidi piše "Hot Dog". Pogleda u rječnik, hot = vruć, dog= pas. Malo se iznenadi, al'ajde, kad jedu svi jesti će i on, valjda je ovdje takav običaj da se jedu psi. Dođe na red, plati, uzme, otvori pecivo pa razočarano kaže: - Eh, pa zar od onolike psine, baš meni mora k.... da upadne'!
2013 11 20
[:kesi] [:hihot] [:kesi] [:hihot]
2013 11 20
1 2