Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Slanje nakita

Molim cure koje na bilo koji nacin trguju nakitom, posebno onim osjetljivim, lomljivim, kako i na koji nacin ga upakiraju, zastite a da pritom optimalno ponude cijenu. Kojeg dostavljaca koristite najcesce?
2013 11 21
Ja sam kupila one kovertice sa balončićima u jednu sam rastavila i tu sam smotala prsten kad sam slala, malo selotejpa i onda sve zajedno u takvu istu kovertu. Ako nemaš kutiju, onda je to najbolje rješenje.
2013 11 21
Mozete mi molim vas reci koliko ste potrosili na te omotnice?
2013 11 21
ona od 50cm dođe manje od 5kn u narodnim novinama ;)
2013 11 21
Dakle tih 5kn, a kako ste slali Tiskom ili Postom?
2013 11 21
Ova manja, dimenzije nekih 17x22 je 2 kune. Tak mi barem muž rekao [:kesi]
2013 11 21
I da, omotnice je na pošti kupio.
2013 11 21
mislim da je bolje poštom, preporučeno, i stavit u tu zračnu kovertu, jer u Tisku imaju samo one obične koverte, a nakit je premalen za one kutije i samo će se bezveze lupat tijekom transporta....
2013 11 21
Dakle tako upakirano, bez brige moztet poslati Tiskom 10kn, jer oni ne vazu artikle? Pretpostavljam da je jeftinije od poste pogotovo ako artikl ima i neku tezinu?
2013 11 21
anagray - pa nisam mislila da bez nekakve zastite stavite nakit u kuvertu, mene interesira koliko utrosite na zastitu artikla, kupujete limte omotnice sa pucketajucima baloncicima, selotejp.... Sve u svrhu naravno manjih troskova, a onda i manjih troskova svome kupcu zar ne? Nije li cilj da obje strane budu zadovoljne i na dobitku, prodavac prodajom, kupac cijenom i artiklom?
2013 11 21
ja stavim u omotnice sa zračnim jastukom, koštaju par kuna u narodnim novinama...točnije između 2-3kn,zavisi od veličine i omotam selotejpom...i šaljem u kuverti tiskom ili poštom [:kesi]
2013 11 21
Dakle po napisanom vidim da vise od 10kn, nitko ne potrosi kod slanja...to sam samo htjela provjeriti.. Hvala cure! [:zaljubljen]
2013 11 21