Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Što ste voljeli jesti, a sada više nema nigdje za kupiti?

i kinder lada <3, hvata me teška nostalgija, i ono pik nik pakovanje, šatapići i čokladni namaz, ima nečeg sličnjog i sada, al' nije to to... slatka tajna od višnje...
2013 12 20
bonbone u obliku malih kamenčića s osvježavajućim okusom mentola, mislim da su dolazile u nekim malim teglicama ili tako nekako, ali stvarno sam bila jako mala pa se ne sjećam točno, znam samo da su bili kamenčići i da me to fasciniralo. sjeća li se tko toga ili možda zna ima li se još igdje kupiti?
2013 12 20
ma kak se samo zvao taj sladoled sa tom žvakom umjesto nosa? guglam to već neko vrijeme, al nemam sreće ni sa imenom ni sa slikom [:smije] [:smije] [:smije] al da, definitivno sam obožavala taj sladoled, pa onda tu linoladu u šalici i zdjelici (imam i ja šalice i zdjelice [:hihot]) , onda onaj neki prah kaj pucketa u ustima ima toga još, al se nemrem sjetiti...
2013 12 20
od bonkasa se sjecam jedino onih vau vau kojih ima i danas [:hihot]
2013 12 20
Iva jel kava [:place] Al al al do Božića sam u Varaždinu [:place]
2013 12 20
ajmeeeeeeeeeeeee kinder lada [:place] [:place]
2013 12 20
zvao se djedo ledo, ja sam taj obožavala a brat onaj zeleni u obliku bora
2013 12 20
kad je bila ledolina,ja se toga uopće ne sjećam [:sokiran]
2013 12 20
se sjećate šok žvaka?
2013 12 20
daaa šokerice [:smije] [:smije] obožavala sam te žvakače
2013 12 20
Hubba bubba žvake i Gringo sok [:zaljubljen]
2013 12 20
undress.. bit će da si ipak premlada [:smijesi]
2013 12 20
SILK MILK <3
2013 12 20
marianne... ili ovo [:smije] Jedna od stvari iz našeg djetinjstva kojih ćemo se uvijek sjećati, bile su standardne roditeljske rečenice koje su se ponavljale uvijek i iznova kad su smatrali da smo nešto pogriješili ili bismo trebali biti bolji, a evo nekih od najupečatljivijih, vječno urezanih u pamćenje: Zašto se ne ugledaš na ____ (dodaj ime) i budeš kao on/a. Ima da jedeš, makar povratio. Dok to ne pojedeš, nemoj da si ustala od stola. Podijeli to sa bratom. (rečenica koja se primila samo na jedno dijete) Razgovarat ćemo čim odu gosti. Odmakni se od televizora, zrači. Mama, šta ima slatko? – Jabuke. Ne učiš za školu, učiš za život. Dok si pod mojim krovom, ima da poštuješ moja pravila. Obuci se, hladno je. Doći ćeš ti u moje godine, vidjet ćeš da sam bila upravu. Imat ćeš i ti djecu, pa će ti biti jasno. Vidjet ćeš i ti kad budeš roditelj. Ne stoji ispred televizora - nije ti tata staklar. Ako padneš i razbiješ se, dobit ćeš batine. Zato što ja tako kažem, eto zašto! Ispravi se, kako to sjediš! Kad porasteš, kazat će ti se samo.
2013 12 20
joj ja se sjećam slatkiša koji su izgledali kao munchmallow ali su se kupovali po komad (ili me mama lagaal da je kupila samo jedan) a omot je nekad bio roze boje, nekada zelene, plaven ,žute... A ova pjena nije bila bijela već roza i kao da je imala okus nekog voća. Zna li netko o čemu govorim? [:smijesi] Živo me zanima kako se to zvalo [:tuzan]
2013 12 20
1 2 3 4 5 6 7