Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

paket nije pronaden

curke, narucila sam joystik za xbox, covjek je poslao, prvi dan je pisalo u distribuciji prema primatelju, a kasnije paket nije pronaden [:vrti] sta to treba znacit? poslan je u ponedjeljak, sad je petak... [:vrti] danas sam bila na tisku, nema nista... jel se kome dogadalo???? ufff, a bas sam ga htjela hitno dok mi je dragi na godisnjem... [:smije]
2013 12 28
moj paket je poslan u subotu i još nije došao...cijelo vrijeme pise da je u dolasku i sad baš opet provjeravam i pise PAKET NIJE PRONAĐEN ... vjerovvatno je neka greska kod njih u sustavu
2013 12 28
meni se dogodila nezgodna situacija, poslala sam Tiskom paket (vrijedna kožna torba) 11.12.i pogriješila broj prodajnog mjesta, odnosno br,. kioska. Umjesto u Pulu, paket završio u Klenovici, 150km dalje. Gospođa iz Pule vrši pritisak na mene, ja na TIsak, jer navodno 18.11.je netko podigao paket u Klenovici, a nije gospođa iz Pule. Na rubu sam sloma živaca, ona mi prijeti da će me ovdje na krpicama ocrniti, da sam je prevarila, a ja imam sve dokaze od Tiska da je paket uredno predan, ima svoj TA broj, točna je njena adresa, samo sam pogriješila u broju kioska, jer oni u Tisku su toliko glupi, da ne gledaju , jel to Pula, ili Klenovica.. pošto u subotu gospoda iz informativnog centra TIska ne rade, moram čekati ponedeljak, obećali da će riješiti situaciju,,, eto tako ako vidite negativne komentare, onda je to ova moja priča [:boji] [:znoji] [:frustriran]
2013 12 28
Pardon, kako čovjek može zaustaviti stanje [:sokiran] ? Baci se pred kombi koji prevozi pakete ili šta?
2013 12 28
nije stanje nego slanje [:hihot]
2013 12 28
Nevena, baš si super , teta na kiosku je glupa šta ne gleda da si ti, pametna, pogriješila broj tiska [:sokiran] [:hihot] ?!
2013 12 28
gle, dok ti pišeš i popunjavaš tiskanicu desetak te ljudi nagurava, taj dan je padala i kiša, kriva sam, zbog te jedne brojke, ali i oni bi trebali kad u ZG sortiraju pakete baciti oko i vidjeti da nije isto Pula i Klenovica [:jezik]
2013 12 28
i da, od sad imam doma tiskanice i popunjavam u miru , a ovo se može svakom dogoditi, pa i tebi mlada damo [:smije]
2013 12 28
btw Gita ima lijepu tunikicu, gitu:-)) Uf, ali nije za zamjenu:-((( [:tuzan]
2013 12 28
Nevena oni prate samo brojke...ja sam par puta slala bez da sam i upisala misto Takve stvari se ne pisu brzopletu bez obzira kakvo je vrijeme vani ili koliko ljudi ceka red...nije zena u kisoku niti stricek u skladistu krivo napisao vec ti A sta se tice uvodnog posta. Ja sam prosli misec slala dosta paketa i svaki drugi se nije mogao pratit tako uopce ali bi bi stigli. Sad je bilo i puno neradnih dana pa jos i dulje traje slanje
2013 12 28
Krivnju sam preuzela na sebe, a od njih tražim da isprave moju grešku, nije u pitanju koliko novaca košta,,, muči me jedino tko bi mogao podići tuđi paket, u tom je problem [:tuzan]
2013 12 28
kako netko može podići paket ako nije na njegovo ime? ja sam danas podigla paket, morala sam reći ime prezime dati osobnu i broj paketa.... ako su pisali svi podaci a samo krivi broj kioska, ako je otišlo i na mars nije to smio nitko podići osim osobe na čije ime glasi... [:sokiran]
2013 12 28
to ću vidjeti u ponedeljak tko i zašto je bez osobne iskaznice podigao paket, jer u ovoj zemlji svašta se može [:sokiran]
2013 12 28
Drage moje dame naj bolje vam je otici do tiska m, meni uvjek piše da paket nije pronađen ,a moj paket na tisku .Nevena svakom se može dogoditi ,meni se dogodilo nešto slicno ,al necu pisati jer ne volim da mi se smiju . probaj ako nikako drugacije ne ide moj savjet ti je vrati kupcu novac .
2013 12 28
Ej,nije ti stugao jos zbog blagdana,meni je bio podlan paket u sub i stigo mi je danas navecer :)
2013 12 28
1 2