Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

poslušnost bigla :)

ljepotan :) ja imam mješanku ptičara i bigla, posvojenu (netko ju je jadnu ostavio). naučila osnovne komande u roku keks, na drugim nekim stvarima ni ne želim raditi jer mi to nije pas za pokazivanje. imala je težak početak, i želim da uživa. ali da mora slušati, mora - i sluša. to je najbitnije [:smijesi] samo ne mogu je uopće ostaviti samu jer sam je uzela taman u vrijeme kad smo imali pauzu na faksu i bila sam doma po cijele dane. toliko se naviknula da čim izađem iz prostorije na minutu cvili ko da ju netko kolje [:hihot]
2014 03 05
Pozz, zanima me kako ste naučili bigla da ne zapišava po stanu? Jeste imali neko mjesto da mu bude wc ili ste ga samo izvodili van? Neznam koliko dugo može trpiti ako bi ostao par sati sam dok radim.
2020 12 23
Kako piša po stanu,to uglavnom štenci rade,ja imam ženskicu i to je radila samo dok je bila štene,sada kad joj je sila stane kod vrata i gleda me.......nisam je uopšte učila,a dok je bila mala radila je čuda po stanu...to je radni (lovački pas) i mora se sa njim van u šetnju obavezno i to podužu ako je moguće ali definitivno vi ćete se umoriti prije.Savjet.Prije kupovanja ili nabavljanja psa obavezno se informirajte.Bigli su neposlušni tvrdoglavi ali jako privrženi psi i tko ih voli uvjek iznova će ih uzimati.....moja je eto nažalost već stara i osjete se promjene i mislim da ću ubrzo biti žalosna.......i nepobitno morate imati autoritet on znači poslušnost i da izjelice su....sretno
2021 11 06
1 2