Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

stvari koje se isplati kupiti...

Dermalogica daily microfiliant. Malo je skuplji, mislim 345 kn, ali ja sam oduševljena i traje mi oko godinu dana (veće pakiranje). to je nešto kao piling za lice koji koristim svaki drugi dan :)
2016 01 24
koža mi je dosta masna, pa kad stavljam puder i ostalo na lice, nakon par sati se sva sjajim...nema sta nisam koristila i zateknem se negdje gdje ima samo offertisima u blizini i sto cu, kupim puder od tamo neki, u crnom pakiranju...ma odlican je...cjeli dan ga imam, koza mirisi na njega a ne masti se nista....meni je preodlican, taman za moj tip koze izgleda, iako sam isprobala i one reklamirajuce skupe proizvode za amsnu kozu, nista ne pomaze.... :D
2016 01 27
kastor1 koji je to preparat za usne? ne vidi se slika
2016 01 30
Cure - Maybeline Sensational maskara! Najbolja do sada!
2016 01 31
Djevojke sa light smeđom kosom...farbate se ili stavljate pramenove...mozda se uopce ne farbate ali ako zelite divnu plavu boju, pramenove, rijesit izrast ili ombre same napraviti isprobajte sprej za posvjetljivanje od bale-e. Ja sam se spasila s tim, vise ne moram davat silne pare frizeru za prirodan izgled pofarbane kose a da ne pricam o ostecenjima kose od farbe i blajhanja... Sprejic kosta nekih 30kn...bar tak mislim...ja imam dosta dugu kosu i traje mi i po godinu dana!!
2016 02 01
Tocno to, kad opici sunce totalno poskandinavimo :D i kaj je najbolje meni se kroz godisnja doba boja kose uz taj sprejic stalno mijenja...pozitivno! Ja si radim ombre varijantu pa mi sprej malo duze traje a regenerator je isto extra, slazem se!
2016 02 02
Da, mijenja se, to je i meni super. Skoro svatko tko me vidi, čak i moja frizerka, pita koju to boju koristim ili kakvi su mi to lijepi pramenovi koji izgledaju prirodno :D
2016 02 02
olival s koncetratom krema za ruke od nevena-spasila mi je ruke maska macadamia original smede zlatno pakiranje-vrijedi svake kune loreal ulje za vrhove catrice-tuš za oči
2016 02 05
ZAVIRITE NA MOJ PROFIL HVALA CURKE
2016 02 11
Ne bih ti zavirila da ti život o tome ovisi, reklamušo antipatična :@
2016 02 13
kokosovo ulje, estee lauder double wear puder
2016 02 15
slažem se za lakove iz Ofertisime, Moment se zovu i odlični su i nijanse su divne :) a Eveline lak 8u1 je nešto najbolje :)
2016 02 23
Kad smo kod Balea stvari, koristim Balea losion za tijelo (rozo-narančasti, sa slikom orhideje - nisam našla sliku na internetu) i doslovno mi posteljina miriše po njemu! Skroz se slažem za Balea stvari.
2016 02 26
happy8, ovo baš nije tema za samoreklamu :s
2016 03 06
> aleksandra050: > [slika:36dbdbdb-90a4-477a-8dc9-538531c3c666] > ULOLA maslac > tko ima problema sa suhom iziritiranom i upaljenom kožom nakon depilacije ovo je spas. Jako je masno i mirisati ćete kao božićna jelka ali skroz smiri kožu jer je protuupalno
2016 03 15
1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 19