Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

stvari koje se isplati kupiti...

> nadadamic10: > Marokansko ulje je spas za tretiranu kosu(postoji obicna i light verzija),nije jeftino(100ml=300kn),ali traje dugo i vrijedi svake kune,kao i GENERA regenerator/maska od kokosa sa narancastim poklopcem(18kn u bille) Marokansko tj arganovo ulje je definitivno spas za kosu, ali imas i jeftiniju verziju, Harite Argan. Mazem se s njim od glave do pete, ukljucujuci kosu i sasvim sam zadovoljna. Reskiraj 100 kunica i probaj! Mozes naruciti preko interneta, brzo ti posalju, cesto imaju akcije za vise proizvoda u paketu - argan, ulje kave, ulje ruze, ulje maline, krema od smilja...
2018 11 23
> viola001: > > gitadevi: > > > viola001: > > > Elizabeth Arden Green Tea krema za tijelo sa cesticama meda je nesto najsavrsenije za tijelo sa predivnim mirisom, puna cijena joj je 250 kn a u bipi cesto bude na snizenju za 150 kn. Vrijedi svake pare i traje barem meni vise od pola godine! Probajte necete pozaliti. Lp > > Potpuno se slažem , najdivnija njega tijela ikad :") > > Doduše, malo sam šokirana ovim da vam pakiranje traje više od pola godine - zar je ne stavljate nakon svakog tuširanja? > > Ja kupujem pakiranje od 500 (tj 470 ) ml ali mi bogme ne traje duže od mjesec i pol :o > Mazem gornji dio tjela, na noge ide anzicelulitni tretman i druga krema😂
2018 11 23
Loreal pro fiber tretman koji se radi u Loreal salonima. Sam tretman nije skup 150kn je, jedino je feniranje skoro kao i tretman pa ispadne oko 280kn ali vrijedi svake kune. Dakle nakon tretmana koji obnovi kosu jedno 6 tjedana nisam morala koristit regenerator jer se kosa nikako nemoze zapetljati dok je perete. Nesto nevjerovatno a zbilja sam isprobala sve i svasta za kosu. Inace imam jako gustu kosu koja je kao metla.
2018 12 27
> Antonela1133: > Estee lauder double wear puder za sve sa masnom kozom lica... Cijena mu se kreće oko 350 kn ali vrijedi svake kune I ja koristim taj 3N1 iz stare linije jer sam lijena da isprobam iz nove. Zbilja je naj naj od svih tih markiranih koje sam isprobala i zaista dugo drzi.
2018 12 31
> Mfilkovic: > 1. Revlon - 10u1 sprej za kosu. Idealno prije feniranja i peglanja kose. Zagladi kosu, cini je meksom i taaako dobro mirisi! > Kosa mi uopce nije ostecena otkada to koristim. > 2. Uriage Xmose ulje za tusiranje - Idealno za kozu tijela i lica. Ostavlja lagano uljni film na kozi ali je zato spas za suhu ispucalu i > osjetljivu kozu, pogotovo zimi. Vise ga koristim za ciscenje lica jer mi je koza jako osjetljiva i lose reagira na puno preparata, ali na > ovo nije imala nikada niti jednu reakciju. > Takoder fino uklanja sminku, makar mu ti nije primarna funkcija. > 3. Foreo Luna mini - Otkad ga imam nisam kupila niti jedan piling. Koristim ga skupa sa Uriage gelom i lice mi bude mekano i ocisceno a > i super mi smanjuje oziljke od pristica. Bas daje osjecaj cistoce na licu nakon koristenja. > 4. Kokosovo ulje - Moj SVETI GRAL! Pa ne znam di bi pocela.... Koristim ga za skidanje sminke, mazem tijelo i lice sa njim, stavljam ga > na kosu ko masku, kuham sa njim (onim bez mirisa), mazem pete i stopala. Odlicno njeguje kozu, brzo se upija, ne ostavlja ljepljiv > trag. Gdje kupiš revlon sprej i koliko platiš? Koji je bolji, bijeli ili crveni?
2019 01 01
Aura mat ruževi - odlian pigment i postojanost na usnama i ne isšuju dodatno. Cijena im je oko 45 kn, a na popusti se često mogu naći i za 35 kn :) Inače cure sad su vam u dm-u i bipi počela sniženja na dio essence asortimana (većinom palete sjenila, higjlighteri i neki ruževi i lakovi) pa si pogledajte ak trebate obnoviti make up zalihu :)
2019 01 24
Super tema . Nisam još sigla sve procitat pa oprostite ako se ponavlja jel mi mozete preporučiti nesto protiv peruti sto je dobro
2019 02 03
> Nina0991: > > Mfilkovic: > > 1. Revlon - 10u1 sprej za kosu. Idealno prije feniranja i peglanja kose. Zagladi kosu, cini je meksom i taaako dobro mirisi! > > Kosa mi uopce nije ostecena otkada to koristim. > > 2. Uriage Xmose ulje za tusiranje - Idealno za kozu tijela i lica. Ostavlja lagano uljni film na kozi ali je zato spas za suhu ispucalu i > > osjetljivu kozu, pogotovo zimi. Vise ga koristim za ciscenje lica jer mi je koza jako osjetljiva i lose reagira na puno preparata, ali na > > ovo nije imala nikada niti jednu reakciju. > > Takoder fino uklanja sminku, makar mu ti nije primarna funkcija. > > 3. Foreo Luna mini - Otkad ga imam nisam kupila niti jedan piling. Koristim ga skupa sa Uriage gelom i lice mi bude mekano i ocisceno a > > i super mi smanjuje oziljke od pristica. Bas daje osjecaj cistoce na licu nakon koristenja. > > 4. Kokosovo ulje - Moj SVETI GRAL! Pa ne znam di bi pocela.... Koristim ga za skidanje sminke, mazem tijelo i lice sa njim, stavljam ga > > na kosu ko masku, kuham sa njim (onim bez mirisa), mazem pete i stopala. Odlicno njeguje kozu, brzo se upija, ne ostavlja ljepljiv > > trag. > Gdje kupiš revlon sprej i koliko platiš? Koji je bolji, bijeli ili crveni? Pokusajte na stranici lijepa.hr. u ponudi imaju hrpu revlon profesionalnih prozvoda za kosu. Osobno imam njihovu crvenu masku.
2019 02 13
za sve one kojima koža lica treba vlagu a to smo manje više svi bilo da imamo masnu, mješovitu ili isuhu kožu toplo preporučujem Balea Aqua serum. Prva blagodat za kožu za jako malo novčića oko 24 kn. s vremene na vrijeme i maramica maska iste linije, 6,99 kn Predivno!Imam dosta godina iza mene su i vichy i l oreal shiseido itd itd ali ovo je zakon Jeftino i vrijedi svake lipice..nenzaboravite 2x dnevno ocistiti lice. Baza svega. NE radim za DM. :') :') :') :') ;) ;) ;) ;)
2019 04 09
> kreativa1234: > > nadadamic10: > > Marokansko ulje je spas za tretiranu kosu(postoji obicna i light verzija),nije jeftino(100ml=300kn),ali traje dugo i vrijedi svake kune,kao i GENERA regenerator/maska od kokosa sa narancastim poklopcem(18kn u bille) > Marokansko tj arganovo ulje je definitivno spas za kosu, ali imas i jeftiniju verziju, Harite Argan. Mazem se s njim od glave do pete, ukljucujuci kosu i sasvim sam zadovoljna. Reskiraj 100 kunica i probaj! Mozes naruciti preko interneta, brzo ti posalju, cesto imaju akcije za vise proizvoda u paketu - argan, ulje kave, ulje ruze, ulje maline, krema od smilja... ne trebate 100 kn. kod mene je 50 kn 100 m. porjeklo ...ljekarna. ja sam njime jako zadovoljna i nasla sam mu puno nacina primjene. lijepi vam pozdrav vesna
2019 04 09
Meni je biobazin smart shampoo zakon!Nema više peruti i kosa je ljepša,sjajnija... Čarobno suho ulje je super za sve... Obožavam i kokosovo ulje...
2019 04 21
> Annah7: > Dermalogica daily microfiliant. Malo je skuplji, mislim 345 kn, ali ja sam oduševljena i traje mi oko godinu dana (veće pakiranje). to je nešto kao piling za lice koji koristim svaki drugi dan :) Najbolji definitivno,koristim godinama i kremu Activ Moiste njihovu
2019 06 11
> DraganaLalic: > [slika:d2d0d306-78b7-4377-9eb8-368d81c94b87] > Uvijek za kosu koristim proizvode koje narucujem kod svoje frizerke, jer sam plava i imam suhu kosu i potrebna mi je njega non stop, i to kvalitetna. > Na forumu nekom sam vidjela da je ovo Balea mlijeko koje se stavlja na mokru kosu super, ali nisam vjerovala jer je prejeftino. Ugledam ga taj isti dan u DM-u i kupim bas da probam jer kosta 20 kn i ja sam prezadovoljna. Znaci ja ne mogu vjerovati koliko sam zadovoljna ovim jeftinim proizvodom.
2019 06 30
> DraganaLalic: > [slika:d2d0d306-78b7-4377-9eb8-368d81c94b87] > Uvijek za kosu koristim proizvode koje narucujem kod svoje frizerke, jer sam plava i imam suhu kosu i potrebna mi je njega non stop, i to kvalitetna. > Na forumu nekom sam vidjela da je ovo Balea mlijeko koje se stavlja na mokru kosu super, ali nisam vjerovala jer je prejeftino. Ugledam ga taj isti dan u DM-u i kupim bas da probam jer kosta 20 kn i ja sam prezadovoljna. Znaci ja ne mogu vjerovati koliko sam zadovoljna ovim jeftinim proizvodom.
2019 06 30
Catrice - Prêt-à-Volume False Lashes Maskara, oko 35 kn. Meni najbolja
2019 09 23
1 2 ... 15 16 17 18 19