Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Rani i predškolski odgoj

Curke, imam malenuu molbu :) Ako netko ima na kompu skripte za prvu godinu da mi pošalje na mail [:smijesi] Nije bitno imate li jednu ili više toga, bilo što, što imate, sigurno bi nešto i poslužilo [:kesi] [:poljubac]
2014 01 20
I meni bi dobro došle hh. Pogotovo iz pedagogija! :(
2014 01 20
Kakav je fakultet? Jel teško to? Ja sam htjela to upisati :)
2014 01 20
koji grad? imam ja hrpu tog od sve tri godine
2014 01 20
imam ja nešto, pošalji mi mail u inbox [:smijesi] i nije težak faks, barem meni ali ima punooo praktičnog rada što je meni odlično, nakon prava sam se preporodila [:smije]
2014 01 20
ima puno praktičnog rada??? dva tjedna prakse u pune tri godine... i ja sam u Petrinji bila...Kike javi se u box
2014 01 20
Praktični rad? Šta se tu odrađuje?
2014 01 20
Praktični rad? Šta se tu odrađuje?
2014 01 20
mi smo u SB imali ogledna predavanja, izrađivali materijale za javna predavanja(i pisali pripremu pa pred djecom u vrtiću radili s njima aktivnosti) i to gotovo iz svakog kolegija, imali božićnu predstavu u vrtiću gdje smo morali glumiti, pjevati, pa čak neki i šivati kostime, izrađivali lutke iz lutkarstva...ma mnoštvo toga,išli i na izlete... praksa na 1 i 2 godini tjedan dana, 3. godina 2 tjedna... [:kesi] to sve definitvno dobro dođe kasnije kad kreneš raditi u struci..
2014 01 20
kod nas je prva godina dva tjedna, druga tjedan dana, treća ništa... 0 za praksu...
2014 01 20
Caooo cure, ja sam prijavila ove godine predskolski u Petrinji. Ako znate kada se izlazi na ispite? Predavanja slusam samo subotom, a ispiti? Hvalaaa [:smijesi]
2015 02 03
Curke kakav je prijemni za predškolski u petrinji? postoji li mogucnost prebacivanja npr iz cakovca, zagreba..u petrinju....ako kojim slucajem ne upadnem odma u petrinju
2016 02 19
Pozzz, da li ima netko na forumu tko je lani ili ove godine upisao vanredno predskolski odgoj u Puli, trebalo bi mi par informacija, bila bi zahvalna kad bi se netko javio!
2016 08 22