Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Za guzu i noge

ja budem automatski svoje buduće dijete natjerala na ples :D potencijalnu kćerku posebno, za potancijalnog sina si bum razmislila :D
2014 03 29
ja sam vježbala s Jillian, negdje 7., 8. dan sam osjetila da me boli koljeno ili oko koljena dok vježbam. mislila sam proći će, možda sam malo grublje pokrete radila. ali ne, sljedeća 3 dana mi je bilo sve gore, odvježbala sam 11. dan jedva i odustala, sad već 3 dana ne radim ništa jer me boli i dok hodam, sve više... [:ljut] jeste imale takvo iskustvo?? što da radim, neke obloge možda da stavljam? večeras idem na neki rođendan, neću moći divljati [:frustriran]
2014 03 29
hm mozda imas problema sa koljenima a nisi toga svijesna bila dok nisi pocela vjezbati? ili nesto krivo radis, ako nisi trebala bi dat to istrazit kod ljecnika prije nego ozljedis ligamente i koljeno, mozda neces sada ali kasnije kad ostaris...
2014 03 31
cure vježbate li vi?? ja sam odustala od jillian zbog boli u koljenu, bila kod doktora i sad je ok zadnja 4 dana, i htjela bih opet nešto vježbati. pričekat ću još koji dan da se nebi bol vratila i želim početi s T25. je li koja vježbala? rezultati? čini mi se teško [:ljut]
2014 04 07
ja sam krenula i stala jer sam radila dvokratno i ubijalo me stajanje na nogama 2 puta po 3 sata ni trunku se nisam mogla odmorit i sjest i s deckom sam stalno bila jer je otisao danas na more, od sutra radim stalno popodne pa idem na trcanje ujutro [:kesi]
2014 04 07
ajoj baš ti je nezgodno, taj posao dvokratno [:sokiran]
2014 04 08
da nezgodno pa nisam mogla trcanje uklopit i vjezbanje u sve to [:tuzan]
2014 04 08
Ovako, koje su vježbe najbolje za gornji stražnji dio nogu znaći ispod guze i jedan dio guze? Izgleda da mi s toga dijela najteže celulit ide dolje. Nemam ga puno al eto želim ga se skroz riješiti. Nekako kao da mi sve te vježbe za noge slabo djeluju na to područje [:sokiran]
2014 04 14
NikolinaB , ako ne pazis na prehranu,naravno da celulit nece otici.Savjetovala bih ti da izbacis slatkise,masnu hranu,pijes puno vode i zelenog caja,izbjegavaj secer ko secer i visokokaloricnu hranu.A od vjezbi pokusaj s noznom fleksijom,prednjim i straznjim iskorakom (s tezinom nekom,jer kad ima malo opterecenja,tijelo prije dolazi do rezultata),radi cucnjeve s tezinom,skok-čučanj..isto tako,trčanje ti je odlično za noge i guzu :) Samo naprijed,nema odustajanja i do 6.mjeseca vidjet ćeš šta ćeš napraviti [:smijesi]
2014 04 16
sta se tice celulita trebas ovo radit: kupi neku kremu npr balea i masiraj je na to podrucje par minuta cisto radi cirkulacije jutri popij veliku casu (ako mozes 0.5l) vode i navecer isto a tokom dana normalno uz sve to radi i vjezbe a ako je i tezina problem onda dijeticu malu, izbaci nezdravo iz prehrane ;) kod celulita je cesto problem sta neke cure premalo tekucine unose i slaba prokrvljenost
2014 04 16
posto sam ja perolaka krema i voda su mi ucinila cuda proslo ljeto.....ja cesto nista ne pijem do 3-4 sata pa je valjda u tome bio problem [:tuzan]
2014 04 16
Jao,voda je čudo!! 1.5 - 2 litra dnevno obavezna,a tu se nadodaje još po litra za svaki sat tjelesne aktivnosti [:smijesi]
2014 04 16
Na prehranu uopće ne pazim jer vježbam pa si mislim mogu svašta jesti [:hihot] dobro nije sad da se skroz nezdravo hranim, al teško mi se natjerat na doručak, prvo kaj unesem u sebe je kava, koja me zasiti, a i pijem malo vode. pijem ju samo kad sam žedna. radim sve te vježbe, al da trebala bi baš dodati utege. I da mislim da bi trčanje bilo najbolje, al nikak da se pokrenem, mogla bi satima doma vježbat di me nitko ne vidi, al da idem trčat, uf, mislim da bi mi se smijali kak trčim ili nešto tak. [:vrti] Nisam baš tip za mackanje kremama, prvih par dana bi se mazala al kasnije bi il zaboravila ili mi se ne bi dalo, a inače i ne vjerujem u te kreme.
2014 04 16
Hahah,vježbanje bez pravilne ishrane ti nema smisla,ozbiljno.Iz iskustva govorim [:smije] Prva greška odmah ujutro,probaj bar pahuljice pojest s mlijekom ili jogurtom.Moraš uzimati barem 4-5 manjih obroka dnevno,jer ako "gladuješ" (ne jedeš dovoljno) tijelo zna da neće dobiti ništa od hrane pa ti stvara zalihe masti i stvara salo i celulit.Pokušaj stvarno piti što više vode,ona je odlična za suzbijanje celulita [:smijesi] I da,ubaci težine,rezultati će se sigurno prije pokazati [:kesi]
2014 04 16
ma sva ta pravila oko prehrane znam, al teško se pridržavat toga. Kak ovih dana (Uskrsnih) sam jedete ili i vježbate? [:smijesi] Ja od četvrtka nisam vježbala i fali mi.
2014 04 21
1 2 ... 10 11 12 13 14