Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Najviše me živcira !

Jesi ti kad dosla u ducan jedan dan i odlucila nista ne kupit, al se za dva dana vratila ipak kupit stvar koju si prije gledala? To se svima dogada, cure pogledaju stvari, mozda im se nesto svidi, al tu su primarno da bi nesto zaradile pa se onda bore sa demonima u sebi...i na kraju ipak popuste...pa ti se jave.... :D
2013 01 14
A i kak da "nisam za zamjene" zvuci manje bahato? Uvijek negacija zvuci odbojno, al kad za nesto nisi, nemres napisat "da".
2013 01 14
[:smije] Da, mogli bismo i tako prevesti.. mogli bismo, ali.. ipak je do nekih malo uzvišenijih držanja.. [:jezik] Budeš vidjela [:smije]
2013 01 14
Može barem me lijepo pozdraviti i dodati da nije za zamjene (da, neke ni to ne znaju, pismenost i opća kultura: 0 bodova) i sve u redu! [:zaljubljen]
2013 01 14
Curke sve ste u pravu, ali mene zivcira, kad je opis profila toliko bahat, da stvarno ne zelim, niti pogledati kaj ima....a mozda ima ono sto bi ja bas kupila! Nisam ni ja bas uvijek za zamjenu :) tako da [:smijesi] [:hihot]
2013 01 15
slazem se sa svima ...ja sve nekako to progutam ali jedino sto me smeta da se NE UDOSTOJE odgovoriti na poruku,a mozda bi i nekad kupila ako nemam nista za zamjenu ....ja bez obzira na sve nastojim svakom odgovoriti..ipak je to neka kultura
2013 01 15
a mene najviše nervira kad pošaljem upite za neku stvar koju bi kupila, a odgovora niotkuda...od pet, šest upita u zadnje vrijeme odgovorile su dvije cure...a jedna od ljeta se javila nedavno i onda očekuje da ću ja kao kupit tu stvar...smiješno...i još mi nabaci onaj osjecaj neugodnosti, jer ja to više ne želim ili sam se snašla...
2013 01 16
ah, ima svakakvih ! [:sokiran]
2013 01 16
1 2