Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Svaka pohvala adminu/ki

Sve cure sa novim profilima znaju o cemu je rijec! Nema veze sa velicinom slika, a nije imalo veze ni sa forefoxom, explorerom ni chromom. Stvarno sam molila da se omoguci i novim profilima stavljanje slika i to sve je trajalo vise mjeseci. Dakle, ja imam stari profil, tamo je sve radilo normalno ali sam napravila dodatni samo za zamjene i tamo stavljanje slika nije bilo moguce. Evo svaka cast da se nesto pocelo dogadati na bolje na ovim krpicama!
2014 02 22
da..... kod mene ista situacija [:smijesi] napokon aktivirala novi profil: bokisylba2
2014 02 22
otkad se može imat dva profila? to izgleda neka nova moda! i onda se pojedine čude kad dobiju negativku od osobe s kojom nisu surađivale,... mhhmm [:sramezljiv]
2014 02 22
meni nema smisla otvarati dva profila, kao da je problem neke stvari označiti za prodaju, a druge stvari za prodaju ili zamjenu :)
2014 02 22
Dva profila se smije imati to ti pise u pravilima! Meni puno to znaci jer znam sama koliko je odbojno kad netko ima 10 stranica. Kao prvo ne lista mi se, kao drugo ne znam koji od artikala su za prodaju koji za zamjenu. Meni je ovo sad super! BOlje dva postena profila , nego jedna prevarantica! :)
2014 02 22
Super je novi admin. Reklama kao da nikad više nije bilo nego zadnjih 2 dana na foumu.
2014 02 22
A gle iskreno reklame ni ne otvaram. Forum odavno ne funkcionira kako bi trebao. A iskreno sumnjam da ta osoba moze u dva tjedna pocistit nesto sto se nije cistilo mjesecima. Od krivo taggiranih artikala, preko negativnih, blokada, pa sve do foruma. Mislim da se nesto bar dogada sto je bolje nego kao do sada - NISTA
2014 02 22
ja sam novi admin, ali ne volim se time hvaliti
2014 02 22
vane pravo zbori.. nikad nije bilo više rasprodaja i sniženja na forumu kao sad od kad su se pooštrila pravila [:pospan] a da o zamjenama ne govorim...
2014 02 22
aleks..ovo zvuči ko kviskoteka [:smije] Ja sam osoba B i ja sam novi admin ali ne volim se s tim hvaliti
2014 02 22
Marezd i ostali - dopušteno je imati više profila, tj. u pravilima piše da nije zabranjeno drugo, vhertl ne znam kakve si ti probleme imala, al admin ti tu nije nikako pomogla, to ti garantiram
2014 02 22
ja pomak nisam primjetila i dalje punoo lažnih tagova, svaka stvar je zara, h&m, elfs, dior itd izgubim volju kada idem nešto tražiti i to korisnici sa dosta povratnih i novi [:frustriran] a tek reklame [:vrti]
2014 02 22
ako niste u tokovima nemojte pisati gluposti. Krenula je brisat i stala. Tema stoji zaključana koliko...4-5 dana, žali bože da smo se trudile. Sve je to mazanje očiju bez stvarnog napretka.
2014 02 22
ima još puno toga za napraviti , bilo bi dobro da se pobrišu artikli blokiranih članova kad se već nemogu njihovi profili, danas sam naletjela na par takvih [:vrti]
2014 02 22
bokisylba da, i to potpisujem.
2014 02 22
1 2