Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Vrtlarska tema

Mislim da sam prikladno stavila temu na podforum "sastanaka istomišljenika" jer želim okupiti sve vrtlarice i one koje će to tek postati, mjesto gdje možemo podijeliti ili upitati za savjet. Tema malo kasni jer smo već debelo u sezoni sjetve. Drage vrtlarice, što ste sve posijale za ovu godinu, što volite uzgajati, pohvalite se koju ste rijetku biljku nabavile... [slika:263769a8-8bfc-45a6-be07-1d91febcbe95]
2014 02 28
Uh, još ništa, tek se spremam [:hihot] Jedino sam još u zimi posadila sjeme pustinjske ruže - adeniuma, od 5 ostale su mi samo dvije na životu.
2014 02 28
sanja svaka čast, ako se ne varam to je kućna biljka? Iskreno nije m nikad ni palo na pamet kućne razmnožavati sjemenom, nekako većina njih ide lako s reznicama [:kesi]
2014 02 28
Ja sam zasad posijala paprike (velike crvene), chilije i feferone (ove godine sam čuda pribaila), šumske jagode i nešto paradajza. Cherry paradajzi su mi posebno dragi, volim otkrivati nove sorte.
2014 02 28
Ja koju sam god biljku kupila doduše, ne posadila...propala mi je [:place] i odavno sam se zbedirala i odustala ..da napomenem , imam jako loše osvjetljenje dnevnog svijetla u stanui vjerojatno je to razlog ali Hanami ako imaš kakav savjet, ili preporuku neke jednostavnije biljke za održavanje na životu..ja te molim [:smije]
2014 02 28
Dizem ocjenu temi! Iz osobnog iskustva govorim kako je hanami jedna super biljo-ljubilica i savrsena dilerica-mentorica! Mene je opskrbila s sjemenkama i uputama. sad samo cekam njeno odobrenje kad da pocnem sijat! Znaci hanami nam je i meterolog! [:zaljubljen]
2014 02 28
Je, kućna ali ljeti joj paše i vani. Ma kod nas ih baš nema pa sam nabavila sjeme iz UK jer su mi prekrasne. Upravo namjeravam posaditi lolo rosso salatu u teglama na balkonu [:hihot] za sebe i zamorca. Kaj vi sadite?
2014 02 28
posijala svašta..kadulju, mentu, ružmarin, itd. a nešto novo što pokušavam uzgojit je orhideja, znam da je teško, jer njoj za razvoj i rast je potrebna određena gljivica, al vrijedi pokušat.... čitala sam knjigu #Tajna orhideje# i sad mi je veeeelika želja nabavit crnu [:sramezljiv] ako ko zna gdje je ima za nabavit pls javite [:poljubac]
2014 02 28
Diana i ja sam nerijetko ubila neke kućne, posebno ako su sukulenti - što se više brineš o njima, prije uvenu. Različite kućne biljke zahtjevaju različite količine svjetla i zalijevanja. Što ti je uvenulo?
2014 02 28
Au, neam ti pojma...bila mi je lijepa ja je kupila i ona umrla....mislim, googlala sam ju ja i istraživala ali ništa...(zbv sam im nazive )
2014 02 28
Mare ti si napredni level [:smije] svaka čast! Nažalost za crnu ti ne znam. Daj mi samo reci da li ružmarin uspjeva iz sjemena (koliki je postotak klijavosti da znam koliko sjemenki ubaciti)?
2014 02 28
Ja sam propali slučaj za biljke, ima neka kojoj ne treba svijetlost ??
2014 02 28
SanjaM, može fotka pustinjske ruže? Ja imam doma pravu pustinjsku ružu tj jerihonsku, trenutno u fazi mirovanja. No zanima me baš ova vrsta, kako cvjeta?
2014 02 28
Joj, orhideje su teške za uzgojit, sretno! Hanami, prošlu sezonu sam kupila sadnice cherry paradaza i rasli su mi na balkonu u teglama, pošto je jesen dosta topla krenuli su ponovo u cvat i brala sam ih donedavno. [:smije]
2014 02 28
Sanja i ja uzgajam cherryce na balkonu! I da, sezona duuugo traje [:zaljubljen]
2014 02 28
1 2 3 4 5 ... 30