Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

PBZ studentski paket/minus na tekućem računu

Bok ljudi! Jel tko od vas zagrabio u taj minus, pa jel mi može reć-šalje li banka opomene za to i ako da, koliko dugo nakon "padanja" u minus? Pitanje se odnosi samo na korisnike studentskog paketa u Privrednoj banci.
2014 03 07
U PBZ je na studentskom paketu dozvoljen minus do 1000 kuna. Do tog minusa nema problema, i možeš biti u dozvoljenom minusu koliko hoćeš.Samo treba na kraju mjeseca paziti kad sjedne kamata par kuna, da se osigura tih par kuna da račun ne ode u nedozvoljeno prekoračenje
2014 03 07
I da, zaboravila sam reć, za taj minus do 1000 kuna banka ne šalje opomene
2014 03 07
Banka nikad ne šalje opomene za korištenje dozvoljenog prekoračenja u šta spada i iznos od 1000 kn po studentskom paketu. Ako se taj minus prekorači računa se zakonska zatezna kamata u iznosu od 12% godišnje na cijelokupni iznos prekoračenja i naravno idu opomene. Također u slučaju nedozvoljenog prekoračenja (znači više od 1000 kn) duži period banka ukida dozvoljeno prekoračenje i isto se zbog neurednosti ne može ponovno odobriti.
2014 03 07
Ka šta su rekle, ne šalju ti se opomene, ja sam uzela cijeli studentski paket, no american ne koristim. Šalju ti na kraju svakog mjeseca na mail stanje i promete, i to isto provjerim preko internet bankarstva i to je to.. kamata mi bude do max. 10kn mjesečno na cijeli minus.. :)
2014 03 07
I uzimaju par kuna dok si u minusu svaki mjesec
2014 03 07