Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Poštarina...Tisak

Sigurno vec postoji ova tema...ali je nisam pronasla. Molim krpicarke da mi daju svoje misljenje u konkretnom slucaju. Nisam imala do sada u profilu naznaceno nista o postarini. U opisu artikla takodjer ne stoji da je ukljucena postarina. Ako artikal ima cijenu 85kn...sto podrazumjevate je li tu uklucena postarina ili ne...ako nista ne pise?!? Takodjer ako nista ne pise i dogovorimo primopredaju...sta onda bi takav artikal trebalo naplatit 60kn? Iskreno...sta god sam kupovala, logicki mi je bilo da placam postarinu na kupljeno. Dogodilo mi se danas da sam vec dala podatke za uplatu i da se cura cudi za postarinu i odustaje od kupnje. Ok sve je stvar dogovora. Zanima me vase misljenje...ako nista ne pise ni u profilu ni kod artikla...smatrate li postarinu ukljucenom ili ne?
2014 03 09
Ne,, [:sokiran]
2014 03 09
Naravno da ne. Smatram da je ukljucena jedino u slucaju da to i pise...
2014 03 09
smatram da nije uključena [:smijesi]
2014 03 09
Ja osobno ne, al ima različitih cura. Sa različitim fiks idejama!! [:vrti]
2014 03 09
Ja vjerojatno neću kupiti nešto ako poštarina nije uključena, a osoba šalje isključivo tiskom. Poštarinu vrlo rado platim ako se radi o pošti, ovih 15 kn mi je apsurdno.
2014 03 09
Naravno da ne, naznaceno je ako je ukljucena postarina (naravno i salje li se postom ili tiskom), ali da slazem da ima tu djeva s fiks idejama i zahtjevima i da ne nabrajam dalje... [:frustriran]
2014 03 09
Ako ne navedem - nije uključena. Najpametnije ti je ispod svakog oglasa u opis napisati je li uključena ili ne. Ili kako se dogovoriš sa nekim. Jedino ako nisi spomenula u razgovoru, a vjerojatno nisi, trebala si joj odmah naglasiti da se poštarina dodatno plaća. Zato i kažem ispod svakog oglasa bolje odmah sve navesti [:smijesi]
2014 03 09
Ok curke...hvala. Bilo mi je vazno vase misljenje jer ne zelim radit nesto krivo i postavljat neka kriva pravila temeljem mog misljenja. Pokusavam stvarno bizi fer i korektna prema svima. Tnx...
2014 03 09
Ukoliko nije navedeno, smatram da poštarina nije uključena u cijenu. Ali ima cura s vrlo, vrlo maštovitim idejama [:smije]
2014 03 09
ako ne piše, ne podrazumijevam [:smijesi]
2014 03 09
ja sam maknula uključenu poštarinu jer je zbog nje cijena izgledala prevelika, a sada obavezno napomenem da šaljem isključivo preporučeno ili Tiskom jer ne želim biti kriva ako se nešto izgubi i to stoji ispod artikla kako poštarina Tisak nije uključena!
2014 03 09
"Poštarinu vrlo rado platim ako se radi o pošti, ovih 15 kn mi je apsurdno." pa meni praktički uvijek u 90% slučajeva poštarina preporučena i poštom ispadne oko 15 kn (osim u slučaju obuće), ili sam to samo ja? [:sokiran]
2014 03 09
Bitno mi je da radim kao i sve druge...super. Sad sam stavila u profil napomenu za postarinu...naravno ako netko kod mene kupuje vise stvari...ili je stalan kupac...naravno da se mozemo dogovorit i oko cijene i oko postarine. Super curke...hvala puno
2014 03 09
Ja obicno saljem Tiskom jer mi je najjednostavnije...ali otvorena sam i za druge opcije. Evo bas ganjam tisak pakete za jednu posiljku sa kojom mi kasne...ali napisem im malo grublji mail pa se stvar rijesava...
2014 03 09
1 2