Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Mame na krpicama :)

Pozdrav svima, Ponosna mama 10-togodisnje curke i 3-godišnjeg sina!!
2014 03 23
jel vam svim prosla ok cijela trudnoca? meni je ovo prva bebica i uzasno se brinem. na pocetku sam imala malo smedjeg iscjedka,ali sam dobila vaginalete i proslo je. a ostalo mi je sve ok,cak ni ne povracam,a toga sam se jako bojala [:smije]
2014 03 23
kod mene je bilo sve super.. jos sam i na carski rodila spinalno, bila sam budna dok su mi vadili bebicu. hiihih.. hrabrost i ludost ;o) i sva sreca sto nisam imala prirodni porod. skidam kapu svim mamama koje su to prozivjele ;o)
2014 03 23
joj ja bih prirodno da se sjecam svega [:zaljubljen]
2014 03 23
hehheh.. pa sigurno ćeš se sjećati.. heheh.. sretnoooo ;o))
2014 03 23
Hahaha definitivno ćeš se sjecat pogotovo ak buš na dripu bila [:boji] al sve to prođe i vrijedi svake sekunde [:zaljubljen] pusa od mame četverogodisnjaka [:poljubac]
2014 03 23
toliko dugo zelim bebu da mi je porod najmanje strasan. samo se brinem da trudnoca dobro prodje i da nase sunce dodje na ovaj svijet zivo i zdravo [:zaljubljen] [:poljubac]
2014 03 23
Ja imam neku ludu sreću valjda pa mi je trudnoća bila bez ikakvih tegoba, porod bio skoro bezbolan (rodila bez ikakvih lijekova), dijete spava od rođenja skoro cijelu noć. Sve me strah što će biti s idućim djetetom jer ne vjerujem da mogu toliko sreću imati dva puta, a nadam se da ćemo uskoro iščekivati i drugo :)
2014 03 23
a joj super [:smijesi] ja se isto ne mogu pozaliti za sada. nemam ni mucnine,ni nista.samo slabo jedem i taj iscjedak me mucio u pocetku,ali sad je sve ok. drzim fige da uskoro opet postanes mama [:zaljubljen]
2014 03 23
Renata87meni je isto prvo djete bilo presavrseno nisam znala da postoji,a ovo drugo stvarno znam da ga imam. [:smije] obje trudnoce su mi bile super nikakvih problema ali sam zato porode i to dobro osjetila uzas [:boji]
2014 03 23
imam dvoje , mala je 4.5 a malisa je skoro 9 mj. :)
2014 03 23
prvi porod ajme meni.. govorila sam da više nikad neću roditi koliko mi je bilo koma [:place] ali nije ipak tako bilo, ipak je i drugi došao na red... doslovno je izletila van hihihi.... došla sam onoo naknap [:smije]
2014 03 24
diana, upravo se toga i bojim. još sam ja u trudnoći upisala postdiplomski i rekli su mi da sam luda. a evo sad sam unaprijed već dvije godine završila jer sve stignem uz nju. još i radim i imam puno hobija. stvarno je mirna. al sumnjam da će i drugo biti takvo :)
2014 03 24
cure sto ste koristile za strije?
2014 03 24
ja neko olival ulje ali sam ih dobila. kasnije sam prijateljicama radila ulje protiv strija i nisu ih dobile. mislim da tu više ulogu igra genetika nego ulje :)
2014 03 25
1 2 3 4 5 6 7 ... 13