Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Mame na krpicama :)

Ja sam pusila i u trudnoci i dok sam dojila.pa je sve bilo ok.bebe velike i zdrave! [:jezik]
2014 03 26
nema tu pravila, nije dobor al jbg, meni je reko doktor da je nezdravije naglo prestat nego postepeno, pošto je dijete u tebi već na nikotinu, ne znam kako da drukčije velim [:zaljubljen] smanjila sam dosta, zadnja tri mjeseca sam možda dvije zapalila, a dok sam dojila (20 dana) možda jednu, i sve je ok [:zaljubljen]
2014 03 27
Maraya sve ja to znam.ali ja jednostavno nisam mogla [:tuzan] ja sam rekla ako te hoce,,hocete pusila ili nepusila.imala sam srece obje bebe su bile ok. [:jezik]
2014 03 27
aj baš mi je drago, eto nama je prošlo ok, al možda nekom nije...jbg, znaš kak se veli: bolje se rodit bez "one stvari" neg bez sreće [:hihot]
2014 03 27
[:smije] [:hihot]
2014 03 27
ja sam dnevno jednu pusila u trudnoci. isto mi je gin rekao ako sam pusac da ne bi trebala prestat skroz jer je to ovisnost a tijelo treba trpiti da se rijesi ovisnosti a s time i beba. i sve je bilo ok, rodio se velik i snazan, doduse s infekcijom radi posteljice u raspadu al smo pregrmili.
2014 03 27
zašto više nitko ništa ne piše..ajmo mamee :) eto ja imam jedno pitanje dali koja mama prodaje traperice za dečkića 68-74 :)
2014 03 31
mama curice od 3 i po godine,imam dosta robice pa pogledajte
2014 03 31
evo cure,ja u cetvrtak navecer pocela obilno krvariti i zavrsila u bolnici.danas izasla.beba je ok i stalo je krvarenje istu vecer,i ne zna se s cim je izazvano! umrli smo muz i ja od straha... taj dan sam cistila dosta i slagala ormare,jel moguce od toga?
2014 03 31
može biti svašta.kada ti je termin?
2014 03 31
25.10 nisam imala ni bolove,beba je narasla,kazu da je ili lazna menga,ili cista pukla ili od posla,i da mirujem i da nije nista do bebice. citam na netu da kod svake 4.zene se dogodi takav oblik krvarenja. sestricna je krvarila jer je maternica rasla. pitala sam kako se beba smjestila i rekli su da je super smjestena i ni oko maternice se nije vidjela krv i da ce biti sve ok,samo nek mirujem dok mi ne prodje i treci mjesec trudnoce [:zaljubljen]
2014 03 31
joboline, da nije neki hematom? što ti je rekao dr na UZV? pazi se i miruj...
2014 03 31
nije bilo hematoma,to je odjednom krenulo,i istu vecer stalo i vise nema nista.pijem duphaston i rekla je da se ostavim poslova,da mogu skuhati,setati i amen.tako cu i napraviti. moguce da je i maternica kako je rasla prokrvarilo. ni oni ne znaju jer nema nicega a i beba je dobro.narasli smo sa 3 mm na 27 mm [:zaljubljen] dianajunkovic hvala hocu sad cu se cuvati [:zaljubljen] [:poljubac] [:poljubac]
2014 04 01
mame,dali je rano bebi od 4 mj i tj dana davati kašicu? :)
2014 04 02
ana2507 nije ti rano davati.meni je sa oba dva dijeteta pedijatrica rekla da dohrana sa cetri mijeseca i dobila sam onaj kaledndar za hranu.ja sam im tako i pocela davati..davala dohranu i dojila.a u pocetku ti ide samo jedan obrok.kazu da nedobivaju dovoljno vitamina pa zato treba krenuti sa dohranom.
2014 04 02
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 13