Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Najgluplji kozmetički proizvod

Kapi za brzo sušenje laka na noktima, po meni je bezveze proizvod. Nisam isprobala, jer ne namjeravam kupiti, ali nije mi jasno, ako imamo pol sata vremena lakirati nokte, pa što nemamo onda 5 minuta vremena dok se ne osuši. Radije kupim još jedan lak za nokte nego da potrošim ijednu kunu na te kapi. Ne znam jeste probale to, što će nam to uopće? Koji je vama najnekorisniji kozmetički proizvod? [:smijesi]
2014 05 14
ja imam [:hihot] ne koristim ga baš, najčešće stavljam samo prozirni, kad sam ga kupila probala sam, ok je, za minutu možeš dalje [:smijesi] kupila sam i neku kremu za njegu područja oko noktiju, e to stvarno ne znam što će mi posebno krema za ruke i to posebno [:sokiran] al volim kupovati gluposti.. očito [:smije]
2014 05 14
definitivno regeneratori za kožu. samo se ljepiš od toga,ne znam koja je svrha -.-
2014 05 14
Za te kapi nisam ni ja cula i slazem se s tobom da nemaju smisla! A po mom misljenju najgluplji proizvod je sredstvo za suho pranje kose jer mi djeluje opcenito jako nehigijenski te ne shvacam kako netko moze zamijeniti klasicno pranje sa tim i osjecati se cistim! [:sokiran]
2014 05 14
Suhi šampon. Fuj!! Ako imas pola sata da namažeš gubicu imas i 5 min da opereš kosu! Amen! [:smije]
2014 05 14
TetaMarika -Bravo [:zaljubljen]
2014 05 14
ljepilo za trepavice i umjetne nokte...te umjetni nokti i trepavice....ekstenzije...Znam da to mnoge žene vole, ali ja se sva naježim samo na pomisao da nešto lijepim na svoje tijelo i nosim to okolo po svijetu kao dio sebe [:boji]
2014 05 14
Johnsonovo mlijeko za usporavnje rasta dlačica, jedan od beskorisnih proizvoda na koji sam bacila novac [:smije] al sjetit cu se ja jos kojeg ja sam magnet za glupe stvari [:hihot]
2014 05 14
Ninaa,tako je!!
2014 05 14
krema za depilaciju!
2014 05 14
eliii111, [:smije] i ja to kupila, ali... ne znam čini mi li se ili je kod mene bio suprotan učinak [:smije]
2014 05 14
[:smije]
2014 05 14
Blago se onom tko u 5 min opere kosu, meni tolko treba samo da je nasamponiram [:hihot] [:hihot]
2014 05 14
Istina, kreme za depilaciju, cista glupost.
2014 05 14
Losion i kreme za povećanje grudi [:hihot]
2014 05 14
1 2 3 4 5 ... 6