Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Najgluplji kozmetički proizvod

Sanjakova1024 ovo kaj si ti kupila zvuči dobro, al kažem ovo od Essence-a je užaš živi jer nije tekstura pudera kao što piše već stvarno izgleda ko neke mucice, a to ne vidiš dok ne otvoriš - da je bar puder bilo bi super :P Btw. gdje si kupila taj tretman i koliko si platila?
2014 05 15
Hvala na odgovoru! :)
2014 05 16
Ništa,kaj budeš si to kupila sad ili xD
2014 05 16
Hahahaha ne xD Al možda jednog dana :P
2014 05 17
Joj, masu toga potpisujem....od svih tih preparata za brže sušenje laka, do "vodica" za lice, raznih "baza" (baza za puder, baza za sjenila, baza za mozak valjda)...
2014 07 07
tinta za usne...koje bezvezarije! Volim ruževe za usne ali sam htjela kupiti neki dugotrajniji. Traje to po cijeli dan ali ostaje ružna crta na usnama, usne su suhe, katastrofa. Nakon skuplje varijante posegnem za essence, neki mat ruž, isto je kao dugotrajan...možešsi misliti! Bljak
2014 07 07
Ja sam isto razocarana s tim tintama, na mjestu gdje se usne spajaju se obrise. Suhocu rijesim s labelom, pricekam da se to posusi na usnama i onda preko predem s labelom.
2014 07 07
bilo kakvi anticelulitni proizvodi - jednostavno ne vjerujem u njih, mislim da su zdrava prehrana i vježba ključne! kreme za noge / stopala / itd. - i maslaci/mlijeka za tijelo mogu obaviti dobar posao hidratiziranja bilo kojeg dijela tijela. :) razne mirisne vodice.
2014 09 09
slažem se za proizvode protiv celulita, totalna glupost
2014 12 17
češalj za obrve [:hihot] [:ljut]
2015 04 13
Balea voda u spreju. Ne termalna, nego najobicnija voda.....
2015 09 28
Mislim, brate, uzmi bilo koju praznu bocicu s rasprsivacem i naspo vode unutra pa spricaj kolko hoces.. al cemu ju kupovati?
2015 09 28
Da nema tih kapi za susenje laka nebi lak nikad ni stavljala 😂.. haha
2016 02 24
> sophiela: > Losion i kreme za povećanje grudi [:hihot] Kaj to postoji? Ahahhahahhahah ,:)
2016 02 27
Kapi za sušenje laka su mi odlične, ali ne volim one vodice za lice s mirisom. Kao za osvježavanje preko ljeta. Ostane mi nekako ljepljivo lice
2016 04 11