Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Drage nase svekrve...

karlita šutnja je zlatooo. [:poljubac]
2014 05 16
Meni je moja super [:zaljubljen] voli me ko svoju kcer,ne petlja se,ni nemjesa u nista,kao sto kaze malenaancica03 postujemo se i sve super [:zaljubljen]
2014 05 16
stela [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:poljubac]
2014 05 16
Razbij joj jaje od glavu,reci tako se to radi [:smije] [:smije]
2014 05 16
I ja kažem da je najbolja ljubav na daljinu, jer da mi neke stvari zasmetaju, to da, ali to je majka moga muža i prije svega starija žena, prema kojoj treba imati poštovanja. Govoriti ružno o svekrvi je prije svega govoriti ružno o samoj sebi. Naravno da one znaju sve najbolje o svemu, i da nas to izluđuje, ali s druge strane, možda i znaju, samo što su to znanje stjecale u nekom dalekom vremenu, da ne kažem i prostoru koje nema veze s nama ni sa našim poimanjem života i brizi za bilo čim, i naposlijetku, kako bi se vi osjećale da za 30 godina u vašu kuću dođe živjeti žena koja će kolutati očima samo zato jer ste eto, umislile da ste u svojoj kući još uvijek vi pomalo glavne??? Da baš vi znate kako se ta vaša kuća najbolje održava i slično....ja smatram da je normalno da je svekrva glavna u svojoj kući i to tako treba biti. A snahe i sinovi neka sljedećih trideset godina grade svoju, kada su toliko pametni da omalovažavaju starce koji su im sve dali na izvolte. nema ničeg odvratnijeg nego živjeti u svervinoj kući, i onda o toj jadnoj ženi ružno okolo pričati. kako bi vama bilo da imate brata i da njegova žena tako gadi po vašoj majci kakva god bila. Dno, dna.
2014 05 16
@ancica nisam. Sam sam otisla.kod svojih na mjesec i kusur. Onda mi je puž dovuko guzicu po men i malu. Sad je on ko bubica sad pak njegova stara cirkusira.. Di bi ja imala mir. [:sokiran]
2014 05 16
[slika:fbcf065f-f989-4096-a232-40bc60547677] [:smije] [:smije]
2014 05 16
Često svekrve pametuju i u TUĐOJ kući... Evo kuma kupila stan, ima dvoje djece, a svekrva uvijek kontra njezinih odgojnih mjera. Uvijek gunđa u njezinom stanu kak nije odmah oprala suđe, kak je to obukla dijete, kak je djeci hladno ( a vani je bilo 30 stupnjeva )...naravno da će okretat očima... Trigo, i bolje da nisi, nadam se da se nećeš ni morat rastajat [:poljubac]
2014 05 16
Izgleda da su fakat sve iste, najpametnije, ili mi snahe to samo tako gledamo. Mene je užasno strah zato što i sama imam dva sina i isto ću, valjda, jednog dana biti svekrva. Mogu si mislit kak ću svojim snahama ići na živce. Užas!
2014 05 16
To je druga stvar, ali žene koje žive u tuđoj kući i smeta im što svekrva daje za pravo da vodi računa i o kući i o osobama koje u NJENOJ kući žive, radije savjetujem da šute ili neka si pronađu svoj teren i tek tada se obračunavaju s kim hoće.
2014 05 16
Cure moje.....ne živimo nit sa mojom a nit njegovom mamom....i tak je naj bolje..... Nisam imala problema nikad sa svekrvom mada je pomalo kruta i hladna osoba ,jednostavno sam čula ono kaj sam htjela a kaj nisam sam ignorirala.. U zadnje tri godine od kak je bolesna , Parkins je u pitanju i kad mi svaki drugi vikend dolazi u kuću ( da malo rastertetimo braću sa kojima živi ) gledam ju skroz drugim očima..... Sad tek shvaćam neke stvari , puno mi je toga jasnije i maksimalno se trudimo svi joj olakšati bolest i starost.... Jednostavno je ovisna o svima nama , žao mi je jako a još bi mi bilo teže da smo imale nekih problema... [:sramezljiv]
2014 05 16
Prvo nismo nista dobili na izvolis. Kad smo htjeli ic na stan protivili su se, i inzistirali na tome.da budemo.kod njih. Prema tome molim lijepo. A ako mi za 30 godina i dođe neko u kuću nek radi po svom. Bitno da mene ne nervira. A sad, svatko je odgovoran za sebe.
2014 05 16
Uvijek stigneš ići na stan, ako je već svekrva toliko loša.
2014 05 16
Trigonometriija, nedaj se [:poljubac]
2014 05 16
hm, ja sam dijete roditelja koji si nisu dali srat po glavi niti su srali po tudjima. one sekunde kad su se vjencali otisli su iz kuce. i nedaobog da je o snahi mater krivo govorila ili o zetu. branili su se medjusobno ko vukovi kretenluka bilo koje vrste. na vrijeme davali do znanja svima di im je mjesto, da ne bi bilo zabune. i di da ja budem drugacija. [:smije] [:smije] [:smije]
2014 05 16
1 2 3 4 5 6 ... 10