Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Sadašnje ili bivše trudnice? :)

Drage sadašnje/bivše trudnice,jeste li pile Magnezij? Meni je ginekolog rekao da si kupim Magnezij 300 mg i ja dođem u ljekarnu a gospođa koja tamo radi ponudi mi 6 000 vrsta i ajd sad ...ja pitam što najviše uzimaju trudnice ,a ona nak neka odurna kaže ne zna ona..koji ste vi pile? I jeste li uzimale kakve vitamine,ako jeste; koje? [:poljubac]
2014 06 04
folna,prenatal i magnezij sam ja uzimala na preporuku ginekologa sve od Natural wealth [:smijesi]
2014 06 04
Nemoj zaboraviti na folnu kiselinu!!! Moja preporuka je proizvod sirup Ferovital kojeg nadjes u DM-u po cijeni od cca.90-100kn. Bogat zeljezom,kompleksom vit.B,folne kiseline i dr.
2014 06 04
folnu koliko treba, a prenatal neko vrijeme
2014 06 04
ja sam samo na početku pila Folacin,a poslije toga mi ništa nije prepisivala niti rekla da si kupim. Ugl popila sam jednu kutiju Centravita prenatal .Sada sam u 21.tjednu,ugl doktorica mi ništa ne govori što se tiče terapije,jučer sam bila na kontroli i dala mi je uputnicu za 0gtt i rekla da si kupim magnezij od 300 i neke vitamine ,a sad ima more tih vitamina
2014 06 04
Folnu kiselinu, magnezij ali ne pretjerivati, jer ces proljev dobiti! Prvu trudnocu sam pila Elevit, zavrsila u bolnici zbog visokih jetrenih proba. Previse vitamina! Preporucila bih ti raznovrsnu hranu, banane , paradjz, zbog Kalija. Zaboravi te silne tabletice!
2014 06 04
Eh i kuhanu hranu, przeno i masno izbjegavaj!!! Mozes maznuti tu i tamo cevape, ak se neces moci suzdrzati kao ja [:hihot]
2014 06 04
zakaj se te droge baš MORAJU piti? jel iznese koja trudnica trudnoću bez svih tih kemijskih pizdarija?
2014 06 04
..možeš, ali vjerojatno bi do kraja trudnoće ostala bez zuba [:hihot] ili bi ti oslabile kosti jer djete crpi vitamine, minerale i slično a ako u trudnoći ne jedeš puno voća i povrća onda te vitamine nadomjetiš sa kapsulama koje nisu štetne ako se koriste u prepisanoj količini... [:smijesi]
2014 06 04
Do 12 . tjedna pila folacin , poslije toga prenatal( Natural Wealth) ,a mg u šumećim .
2014 06 04
Pila sam Dietpharmov šumeći magnezij 300 i Elevit. Prije trudnoće i prvih 12 tj trudnoće Folic+. Martina - vjerojatno ima neka koja nije pila ništa, al ipak nije preporučljivo jer dijete posisa sve vitamine (prvo se namiri dijete, a onda kaj ostane majci), većina nas prehranom ne unosi dovoljno vitamina i minerala pa je zato potreban nadomjestak.
2014 06 04
vidite, nisam znala pa sam morala pitati :) hvala vam na odgovorima :)))
2014 06 04
ja sam rodila troje djece.samo s prvom sam pila sve te pripravke i imala milion problema u trudnoći...mala mi se rodila sa 3kg a u druge dve nisam pila ništ,niti sam imala problema,dječica su imala kilažu 3,800 [:kesi]
2014 06 04
Almira i meni je bila slicna situacija, prva trudnoca uz silne komplikacije i hrpu vitamina, a druga super bez vitamina. Hrana je bitna drage moje.
2014 06 04
Ja iznijela blizanačku trudnoću do kraja i cure dojila do 19 mjeseci bez ikakvih tabletica - zdrava hrana,imala sam želje za ogromnim količinama sezonskog voća i povrća,radila u vrtu,radila na terenu do 8 mjeseca trudnoće,joga plivanje i puno pozitive... Ali to smo bile nas 3 mam i cure super kompatibilne :-))))
2014 06 04