Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

povratne inf?

jel vam se dogada da vam cure ne ostave povratnu? meni se vec par puta desilo da posaljem artikl,nakon toga mi se korisnice jave u box da su zadovoljne,da je super ali ne ostave nikakvu povratnu (iako ja njima da) [:pospan] oke,nije to neki problem,pogotovo za cure koje imaju preko 100 povratnih,al ja ih imam malo pa je svaka dobrodosla [:hihot]
2014 07 04
ja onda zamolim da mi ju ostave :)
2014 07 04
Molim da mi ju ostave ali to se nedogodi [:smije]
2014 07 04
ja imam skoro 20 manje nego što sam ostavila drugima i ne žicam povratne, tko hoće nek' ostavi, stvar kulture
2014 07 04
Ak je sve ok prošlo, zamolim da razmijenimo povratne. Uglavnom je većina i ostavila bez da se pita, a druge su ostavile nakon što sam pitala.
2014 07 04
Lucija, nedavno sam i ja otvorila istu temu... i odsad više uopće ne spominjem povratnu nakon suradnje pa da vidiš kako su dotične s druge strane počele napominjati da im ostavim povratnu, zatim im kažeš da učine isto i amen [:smije] očito pali ovdje na krpicama kad se praviš lud [:hihot]
2014 07 04
Automatski kad mi netko javi da je došlo kažem da ću ostaviti povratnu i zamolim za isto. No većinom se cure same sjete ostaviti.
2014 07 04
ne uzrujavam se ako ne ostave... iako isto mislim da je stvar kulture - i neke krpičarske solidarnosti [:hihot] ja uvijek ostavim, ali da ću žicati da mi netko ostavi - neću...ako ne znaš sam što je red, neću te ja učiti... ali me naživcirala jedna korisnica s kojom sam se našla za primopredaju kupila je košulju od mene (vidim da je zadovoljna s njom jer mi je ostao njen broj na whatsppu pa kad mijenja profilne vidim da ju nosi ( [:hihot] [:hihot] ) još kad smo se našle mi je rekla da joj slučajno ne zaboravim ostaviti povratnu, reko nema problema, naravno da budem.. dođem doma, u inboxu me dočeka samo ovo: Povratnaaaaaaaa ja lijepo gospodični ostavim povratnu, a od nje ni a ni b... o kultureeeeee [:frustriran]
2014 07 04
a nekak mi je neugodno molit [:hihot] [:sramezljiv] da,tako i ja kazem im da mi je drago da smo suradivale i da ostavljam povratnu,mislim nije to ne znam sto nego sam skuzila da ako imas puno povratnih automatski ti se vise ljudi javi s povjerenjem,a treba doc do puno njih [:hihot] al ono..malo se zapitas jel sve stima kad ti nis ne napisu
2014 07 04
ja nikad ne molim...ako ostavi dobro..ako ne + niš!!! Ja obavezno ostavim..
2014 07 04
Par puta mi se dogodilo da mi ne ostave iako im je sve ok s dobivenim. E pa i ja onda budem bahata i izbrišem svoju.
2014 07 04
Isuse bože, ja to ne kužim - zašto bi ti trebao itko ostaviti povratnu?! To je kao da očekuješ od nekog da ti govori da si lijepa, pametna i sl. Stavi onda u uvjete prodaje: obavezno mi morate ostaviti povratnu. Ja ostavim samo onima s kojima sam zbilja zadovoljna ne svima.
2014 07 04
glavno da ima korisnica koje su uvijek komunikativne i pristupacne jer eto, vidim da ima puno vise onih koje vole ostavljati povrat. nakon pozitivne suradnje [:zaljubljen]
2014 07 04
@bezbojna nemam pojma, otkako sam ovdje i meni ostavljaju i ja drugima ostavljam, to je po defaultu.
2014 07 04
bezbojna,nitko nista ne treba [:smijesi] ,pricamo o tome kao o svojevrsnoj gesti koja govori da je netko uistinu zadovoljan, a mislim da je uvijek lijepo cuti da je netko zadovoljan dobivenim- ruku na srce. osim toga,kao sto sam i rekla ovdje je nazalost stanje takvo da u ocima drugih nisu iste korisnica s 0 pov,i korisnica sa 43853895738. tak da.
2014 07 04
1 2