Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jos jedna prevarantica

oprostite na ovoj poruci ali da, moram vas upozoriti na korisnicu mentalistica od koje vidim da ste kupili parfem, jer sam i ja ali na drugom portalu, mislim da bi ju morali prijaviti jer gospođa je već dosta starija i na svim portalima vara ljude i prodaje 100% kopije što sam i saznala kako kupuje i sl, moja preporuka vam je da ju prijavite da druge cure nenasjedaju na to jer na drugom portalu joj je zabranjena prodaja parfema, oprostite i hvala vam Evo ovu poruku sam dobila od jedne korisnice. Za mene je vec kasno jer sam nasjela na pricu i uvjeravanja doticne a dobila sam razbivenu falsetu parfema koji je odmah zavrsio u smecu.Zali boze 200 kuna koje sam doticnoj uplatila na racun Budite oprezni ....
2013 02 10
Baš gledam naušnice kod nje,pa žena traži 100 kn za naušnice,a gotovo indentične jedna cura na fejsu prodaje za 50-60kn,zar je netko lud platiti duplo?
2013 02 10
kako to da ona ima 100% pozitivne komentare? mislim da je najlaksi nacin za upozorit ostale korisnike ostavit negativnu povratnu informaciju (sa neutralnom joj se ne smanjuje postotak!!), jer mislim da na to sve obracamo pozornost...
2013 02 10
@Ravenroll - potpisujem... [:jezik]
2013 02 10
@KIARasprodaja - mislim da većini ovdje povratne informacije nisu važne... Ima puno cura s bar 2 negativne povratne, pa nakon te dvije loše imaju 10 dobrih...
2013 02 10
slažem se s Ravenroll i lollip. I da bolje ću ja kupiti za 200 kn parfem u parfumeriji jer znam da je original nego da vamo dam 200 kn za parfem i da se mislim jer pravi ili ne.
2013 02 10
može se provjeriti na 'aukcije.hr' - spomenuta je tamo nakupila više negativnih. doduše,ne treba biti posebno inteligentan da se shvati da je malo nemoguće prodavati takve parfeme za takve novce,a da su originali i još stalno imati neograničene količine istih za prodaju.i nije ona jedina s lažnim parfemima.na kraju krajeva,neki imaju tako jasno drukčije kutijice,s kojekakvim fotkama na sebi,da je avionski vidljivo da se u njima krije ništa bolje od pišaline.ali,kako je moja nona govorila:svaka stvar ima svoju budalu - ne možeš čovjeka spriječiti da bude prevaren,ako on to baš želi [:smije]
2013 02 10
@KsenijaJanjusic, kupila sam prije 6 mjeseci parfem u Irisu - KOPIJA... [:tuzan] Ako je nešto u parfumeriji, ne znači da je original, trgovci jako varaju. Najsigurnije je kupovati van Hrvatske parfeme.
2013 02 10
ocjene su prilično varljive ,kako ovdje tako i na drugim prodajnim portalima neka cura ima recimo 2-3 neg,a npr 50 poz a šta ako je te 2-3 ocjene dobila jer je druga strana neka čudna ptica,jer je ustala na lijevu,jer je zla,jer je u pms-u.......ili je napravila neku grešku na početku kad je došla na krpice ne branim @mentalisticu,znam o kome se radi sa drugog portala,mijenjala je nick, [:sokiran] tamo jer je sakupila dosta negativnih ali ja sam u par navrata nešto kupila kod nje,ona kod m ene i sve je bilo ok
2013 02 10
što se tiče negativnih komentara ja sam ga dobila od jedne koja je -mene prevarila pa mi je htijela samo vratiti neg.povratnu,pa šta reći na to?ispada da sam ga bez veze dobila nije ni uvijek onako kako piše,jer mi se prevarantica samo osvećivala za neg povr.inf........... [:frustriran]
2013 02 10
Da bas ......tako na kraju ja glupa ispadam sta sam s vama podjelila svoju sramotu, jer mene je zafrkalo a ne vas...Uostalom gospoda je rekla da ga se zeli rijesit jer joj se miris ne svida i zasto bi platila 560 kn kad mogu 200 kn na kraju me ovo skuplje izaslo.. Ovo mi je skola i za upozorenje i za kupovinu. Budi dobar izij govno¡¡¡¡¡ Ok hvala [:smijesi]
2013 02 10
draga Blanka,nemoj se uzbuđivati,posve si u pravu - ako ti netko da negativnu ocjenu nepravedno,samo da ti se osveti ili slično,onda čovjek valjda reagira na to,napiše ispod kakav komentar.ali,ako netko dobije par negativnih ocjena na koje e uopće ne obazire,niti ih komentira,to govori da mu se baš fućka,da je najvjerovatnije i zaslužio te ocjene i da će i dalje nastaviti s muljažom.uostalom,da li itko razmišlja o tome kako i odakle netko može prodavati milijun parfema,'originala' u čudnovatoj ambalaži?i znaš šta,muljatorice bi skupile puuuuno više negativnih ocjena da nekima nije bed priznati da su izvarane i dati negativku.i kakve veze uopće ima što je 'popcorn' negdje drugdje potpuno uspješno poslovao s 'mentalisticom'? to nije nikakva utjeha onima koji su umjesto parfema dobili juhicu.
2013 02 10