Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Mislim svašta

Uvijek. [:smijesi] Samo ne kad misle da sam budala. [:jezik]
2014 09 15
hahhaahha, ma ima svega :)
2014 09 15
jako [:smije] [:smije] [:smije] a ja mislila da sam grozna jer pitam da mi se snizi s 450 na 400 [:smije] [:smije] [:smije]
2014 09 15
I meni je vec pun *kufer rezervacija i nejavljanja,vec se osjecam kao idiot kad moram pisati "jeste li odustali od kupnje imam drugog kupca..ma dođe mi da svakoj takvoj zaljepim neutralnu ali se bojim da cu je dobiti nazad ili još gore neg [:kesi]
2014 09 15
ima ih više ne brini 10 stvari za 60 kn i još spušta cijenu [:ljut]
2014 09 15
Ja sam se sa tim odustajanjima vec prestala zamarati. To se ovdje izljecit ne moze.
2014 09 15
Javila mi se jednom gospoda za novu peplum mornarsku suknjicu koju sam stavila 70kn sa postarinom. Da posto smo obe u splitu jel moguca primopredaja. Ja govorim da moze a ona ce poslat kcerku,nema problema. Znaci bez postarine suknja je sad 50kn. Javit ce se kad krene. I kad je "NAVODNO" cer krenula javlja mi da je ponila samo 30kn da jel moze za toliko -.- Rekla sam da ne moze, nek slobodno kaze kceri da se vrati kuci
2014 09 15
Ajme jadno. [:boji] [:boji] [:frustriran]
2014 09 15
bolesno [:sokiran]
2014 09 15
[:hihot]
2014 09 15
a ma svašta da, šta je previše, previše je, a ni s kruhom nije dobro @ beauty82 daj majke ti ga reci šta si odgovorila...... [:smije] [:smije] [:smije]
2014 09 15
Ma još i razumijem kad se idu cjenkati, ali kad ide pametovati da ona istu takvu majicu može kupiti novu u dućanu za manju cijenu i još ti dolje naljepi link majice koja nema veze uopće s onom koju ti prodaješ i napiše TAK DA ONO ... dođe ti da je [:frustriran]
2014 09 15
Meni su dvije korisnice neugodno iznenadile u zadnja dva tjedna, ja zaista ne razumijem što je njima u glavi [:vrti] Imala sam akciju da je bilo kakav oblik poštarine gratis, i jedna mi se javila da je li može uz poštarinu koja je gratis i niža cijena za artikal koji je 50 kn. Ja reko jel 40 kn ok iako mi nije baš bilo svejedno jer je artikal nov i plaćen duplo od cijene po kojoj ga prodajem. Ona kaže ne da bi ona još niže. [:sokiran] Kada sam je pitala pa koliko nižu bi ona to cijenu sa uključenom poštarinom, samo mi se zahvalila i rekla da ipak ne bi kupila. Druga me pošteno šokirala, javila mi se da bi zamjenu ali mi je baš poslala poruku, nije odabrala nikakav artikal, i pitala me što tražim. Inače stvarno ne volim takve poruke pogotovo kad mi kažu da imaju svašta u svom ormaru doma, al ja rekla da štogod mi se svidi. Kad ona ono meni u idućoj poruci sve najskuplje artikle (uključujući o OBA kaputa koja mijenjam SAMO za kaput!), sve skupa iznos od 700 i nešto kn, da bi se ona za to mijenjala. Ja otvorim njen profil kad ono pet artikala, sve majice L veličine, a ja nosim S. [:sokiran] [:ljut]
2014 09 15
Lantaarn ne znam koja mi je bolja. [:boji]
2014 09 15
ja jos donekle shvacam ako netko zeli popust na neki artikl iznad 100 kn,al meni nije jasno kak nekima nije neugodno na artikl od 50 kn pokusat izvuc 30 ili 35 i jos bi da im je postarina uracunata. pa nisam ja to na cesti nasla [:pospan]
2014 09 15