Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Mislim svašta

Pa da,upravo to,naravno da nije problem popust dati, nijedna od nas neće propast ako poštarinu plati,al iako je nešto 30 suludo mi je da se traži plaćanje poštarine. Neke su operirae od srama.
2014 09 15
Ova prva mi je bila komična, pogotovo jer je to starija žena (vjerojatno dobi da mi može biti mama). Al ova druga me naljutila, najbolje da nemam zimski kaput i smrznem se, nemam novca kupiti, al eto, idem ja ispoklanjat pola svojih stvari onima koji vrlo vjerojatno imaju i kaput i sve [:boji] [:frustriran]
2014 09 15
Još gore što je starija, bar bi ona trebala nešto znati o kulturi. Jasno mi je za neke klince pa još nisu naučili. [:vrti] Ma svašta... [:vrti]
2014 09 15
Tak je meni došao upit za majicu od 20 kn da li može sa tiskom [:pospan]
2014 09 15
Pitaj IvanaHercegovac... [:smije] njezina je logika da ako artikal košta 15 kn, prodavač mora dijeliti tiskovinu sa kupcem..dakle prodavačeva zarada je 7,50 kn [:smije]
2014 09 15
neboderka odgovorila sam da mi se ne isplati :) a njen odg je bio ak se predomislim ili ak spustim cijenu da ona ceka. ( citaj ne's prodat za te pare) :)
2014 09 15
Ajme meni te isto što bi džabe poštarinu ili pola-pola i to na tako malen iznos [:vrti] Evo sam si sinoć baš kupila narukvicu kakvu već mjesecima tražim za 15kn + 10 kn poštarine, još najbolje da se, da mi prostite na izrazu, cigančim za 5 kn [:vrti]
2014 09 15
Kada sam kupovala jednu haljinu ovdje, cijena joj je bila 150kn i imala sam namjeru tražiti uključenu poštarinu, ali mi je bilo neugodno jer je cura bila baš simpatična. Ne mogu si ni zamisliti da tražim popust kada kupujem jeftinije stvari, čak ni poštarinu pola pola kao ta Ivana
2014 09 15
Sve je to koliko-toliko okej dok ne vidim da me pita osoba koja ima trostruko (pa nadalje) veće cijene od mene koje su, naravno, fiksne i max. snižene, a bolje bi prošla u Zari kupujući novu kolekciju [:place]
2014 09 15
@ beauty82 ha,ha,ha.... jednom je jedna meni isto sama odredila cijenu pa piše kad se odlučite prodat za toliko i toliko javite mi [:jezik]
2014 09 15
a za poštarinu mogu uvijek dati popust ako ne veći, stvar dogovora, samo treba pitat, iako se ne reklamiram besplatna poštarina, ako je komunikcija kulturna zašto ne dati popust, ali da kupci sami određuju cijene to ne dozvoljavam, pitaj popust kulturno pa ako ide, ide, ako ne nikom ništa.....isto tako i sama pitam za popust poštarine ako mi je koji puta previše... kažem dogovor kuću gradi, ali bezobrazlok ne toleriram nikako...
2014 09 15
slazem se,lijepa rijec otvara sva vrata. a ne kad dobijem poruku "35kn s pt?" [:znoji]
2014 09 15
i meni je dosta stvarno,zele moju robu za džabe ili bagatelu,a svojoj ne bi spustili cijenu ni za iznos postarine! -.-
2014 09 15
Ja sam veća razočarenja doživjela od korisnica sa zilijon poz.povratnih od kojih sam čak i kupovala, pa kada se njima svidjelo nešto kod mene, samo zamjena je dolazila u obzir njima...ma jel? [:pospan]
2014 09 15
Previše ljudi pokušava što više iskoristit onoga tko želi nešto prodat (tj. riješit se nečega), jer misle da se prodavač želi toga riješit pod svaku cijenu, a i sami znaju da bi oni taj isti komad stavili čak i po višoj cijeni. Primjetila san da upravo takvi ljudi često na svom profilu imaju jako skupe stvari... :/
2014 09 28
1 2 3