Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Zaustaviti prevare

Čujte, mene su kupci ponekad znali tražiti OIB. Smatram to prevelikom paranojom, ali ako je potrebno dat ću im. No, što imate od te informacije?
2014 10 21
Ja ne bi bila član krpica ako bi morala dati svoj OIB broj. Sloboda je bitnija po meni. Ne da mi se objašnjavati sve "teorije zavjere" sada u vezi total kontrole a koje i opet nebi pridonijele sigurnijem korištenju ove stranice. Ne možete nikakva total kontrol zaštititi od prevara kojih je bilo i UVIJEK ĆE BITI ma kako god se mi pokušali zaštititi. U RATU NITKO NE POBJEĐUJE
2014 10 21
neznam hanami, mislim da mogu povezat sa kucnom adresom, jer vecina prevarantica su tinederi i kod roditelja su, kontam bit ce duze vrijeme, osim ako su studenti u dr gradu...ma treba admina promijenit ionako se sva pravila u zadnje vrijeme krše...
2014 10 21
Previše gledate CSI [:smijesi]
2014 10 21
skuzila si me hanami [:smije] [:smije] [:smije]
2014 10 21
[:jezik]
2014 10 21
Nioivo pretpostavljam da ti nećeš prodati/kupiti stan ili auto za života [:smijesi]
2014 10 21
A nazalost ne gledam CSI, al zato ovdje imam sto vidjeti. Svugsje postoje uredeni sistemi samo je kod nas sve trulo, treba neka promjena da se osjecamo sigurnije, a time bi se i ostvarila sloboda od ovih prevaranata koji ugnjetavaju sa svih strana
2014 10 21
Bravo, jako dobra ideja...... [:sramezljiv]
2014 10 21
Hanami [:smije] [:smije]
2014 10 21
Ima divnih i poštenih žena na krpicama,al u zadnje vrijeme kad nešto uplatim ,imam grč u želudcu dali ću biti prevarena [:boji] ,zbog lopina koje haraju.
2014 10 21
Hanami [:smije] [:smije] [:smije] thumbs up! [:hihot]
2014 10 21
Slažem se, vrijedi probati iako jasno da neće nešto promijeniti stvari.....ali ovako samo svaki dan čitati još jednu priču još jedne prevarene...stvarno frustrira...mislim ja nema šanse..osim primopredaje..drugačije slati..jer ovo je odvratno..da takvih ljigavih ljudi u ovolikom broju na jednom mjestu ima... PAMETNO!...Ja sam za...uvesti OIB..po njemu te odmah nađu, pa da vidimo, neće im biti svejedno..možda Kliknula.... Ne znam kako je to regulirano zakonski....samo
2014 10 21
JEDINI NAČIN ZAŠTITE OD PREVARE su slanje putem Overseas Express dostavom ,plačaš predmet kad ti stigne ,ali imaš rok od 48h ,ako nisi dobila ono što je u paketu prijaviš Overseas Express-oni dolazi ponovo na tvoju adresu i vračaju ti novac -Dotičnog prodavača prijavljuju ,tj . prodavač prilikom PRODAJE predmete dolazi k njima ostavlja svoju osobnu i OIB to je jedina zaštita ,IP - ADRESA ,ne može koristiti kod nas u Vinkovcima ima puno kafića koji daju svoj IP ,pa može netko i odandje biti na krpicama ,kao i na primjer dosta je mreža JAVNO otvoreno ,tako da je IP najmanja zaštita .
2014 10 21
Da li je ovo plaćeni oglas?
2014 10 21