Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Zaustaviti prevare

Sto je najgore, u potpunosti te razumijem, kad nesto uplatim, strahujem da li ce stic uopce, zato ja uvijek nastojim isti dan kad posaljem, napisati sifru paketa svojim kupcima
2014 10 21
Kako to mislite placeni oglas? [:sokiran]
2014 10 21
NadaMihaljevic Točno, stranica nema zakonske osnove tražiti OIB. Ali ako mi koje želimo pošteno poslovati dobrovoljno pristanemo da OIB objavimo, onda nema zapreke da stvar upravo tako funkcionira. Vrlo brzo će se stvoriti baza krpičarki koje su spremne potpuno otvoreno međusobno komunicirati, i to bi trebala biti svojevrsna garancija, zar ne? Ovo je rješenje...jer ako krpice službeno ne trzaju na naše probleme...ja se pridružujem ovoj ideji...da napravimo našu bazu od povjerenja...
2014 10 21
To i ja radim ,da se osjećaju sigurne odmah šaljem šifru
2014 10 21
Za overseas express plaćeni oglas [:smije] Gospođa ili gospodična je zaboravila navesti njihov službeni cjenik.
2014 10 21
Aha, ja se zbunila [:smije]
2014 10 21
Budite poštene prema kupcima i to je jedina baza od povjerenja koju trebamo. Kada kupujete čitajte tko i što piše o prodavaču - i onda ne bi trebalo biti straha. Kada bismo svi skupa pisali iskrenije povratne, a admin brisao one nezaslužene osvetničke povratne, krpice bi bile bolje mjesto.
2014 10 21
Zato sam ja napravila one dvije teme, ali, nazalost brzo su pale ispod brda tema o prevarama, one kako prodavati na krpicama
2014 10 21
Hanami, to bi bilo idealno, ali po vec videnim situacijama na to se ne moze racunati kad prevladava samovolja pojedinaca i njihova zelja za parama
2014 10 21
da...problem je što kod svake prevarene cure u temi čitam kako nije htjela napisati negativnu povratnu onomu tko ju je prevario...ili kada danas pitala jednu tu koja napisala da je prevarena da nam napiše da napiše ime profila...ništa...znači mi i same toleriramo krađu...zato im to i prolazi...svi se malo potuže i idu dalje... i da..mene smeta da admin ništa ne radi..po tom pitanju...
2014 10 21
Mene osobno nije strah da mi plaćeno neće stići, već da će mi stići drugačije nego je opisano. A razlog tome je što previše cura šuti i trpi kada im stignu smrdljive i poderane krpice. Ne žele ulaziti u konflikte, ne znaju što bi rekle. Meni to nema nikakvog smisla.
2014 10 21
upravo to...strah ih je...
2014 10 21
Ne bude nista od toga,kao sto nije bilo nista i od drugih dobrih prijedloga
2014 10 21
Hanami u pravu si ,ali kad ti iz osvete zaljepi povratnu [:boji]
2014 10 21
Slazem se, to isto, to je isto kao da i ne dodje
2014 10 21