Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Zaustaviti prevare

ajmo cure...prijedloge kako nešto postići
2014 10 21
[:tuzan] Nisam pametna [:tuzan]
2014 10 21
A da napravimo stranicu Prevarantice na facebooku, tamo stavljamo njihove profile s krpica ili druge podatke, ipak su vecina prevarantica tinejdjerke i fb im je najgori hladni tus
2014 10 21
Odlicna ideja autorice posta ali to nece zazivjeti tako skoro ovdije [:tuzan] [:pospan]
2014 10 21
ja sam za bilo kakve primjene da se ovo zaustavi [:znoji]
2014 10 21
neznam cemu prijedlozi, admina nigdje, jedino glasat za novog da se jave cure, po mogucnosti one koje sjede cijeli dan doma, ja recimo ne mogu, pocinjem radit u 3mj, i sta kad pocnem radit nemam vremena...znaci ili novopecena mama, za koju je sigurno da ce bit tu bar 2god ili osoba koja nema posao i ne treba joj kao zena pomorca i sl, kriza je svi bi se reklamirali, bez uvrede ikome tako je kako je, i meni kao i svima....a cure koje rade reklame samo ih za forum blokirat ako nisu prevarantice kao i one prostakuse koje vjrno vrijedaju sve redom svaki dan...ponavljam bez uvrede svima, svi imamo zutu minutu...
2014 10 21
[:smije] [:smije] glasanje, super vic [:smije]
2014 10 21
Podržavam sve što ste napisale, ali bojim se da bez drastičnih promjena neće biti bolje [:tuzan]
2014 10 21
a sto ti predlazes hanami, ako ne novog admina
2014 10 21
Redparl ideja ti je sasvim na mjestu, međutim, admin je vlasnik stranice. Stoga je izbor drugog admina nemoguć. I zato nam i je takva loša situacija, zbog Ane i njenih "zdravstvenih" problema te potrebe da ima straničicu kojoj ne posvećuje niti 10 minuta u danu.
2014 10 21
[:sokiran]
2014 10 21
Uzalud nam trud svirači [:vrti]
2014 10 21
neznam koliko dugo si na krpicama, otkad sm ja ovo je drugi admin po redu, prva je isto bila super u pocetku i onda je nije bilo nigdje, znam da se dosta cura skupilo bila terma i puff novi admin, zato mislim da ako se opet dovoljan br cura skupi, kao peticija npr, mozemo zajedno nesto uciniti...nemam ideja vise, svakako am za promjene ili barem da cure koje rade teme, da ih izbrisu npr...ima ih dosta nepotrebnih koje stoje i zauzimaju prostor
2014 10 21
Ne vjerujem da je novi admin - prije isto sranje, samo drugo pakovanje. Primjećuješ li neku razliku između "novog" admina i Ane? Doduše razlika postoji, Ana ne dolazi kukati kako joj je psihički teško s nama.
2014 10 21
Ovo mi je prvenstveno zabava a kupovina auta ili stana i nije baš (skupooooo)
2014 10 21