Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Aplikacija - Android, iOS, MS

Pozdrav curke, dali se je razgovaralo da se napravi aplikacija za mobilne uređaje? Vjerujem da nas puno pregledava moje krpice na pametnim telefonima, iPad-ima i sličnim uređajima. Ispričavam se ako je tema već obrađena i aplikacije u izradi...
2014 10 26
Inače, meni isto javjla vlastite privatne poruke i to već mjesecima [:boji]
2014 10 27
i meni se to dogadja inx pisen sama sebi [:znoji]
2014 10 27
Relativno sam nova ovdje, i više koristim site za kupnju, nego za prodaju. Zamisao je izvrsna, ne znam tko je admin, no tu bi se mogla čuda napraviti...
2014 10 27
I meni se to desava jako dugo a kako mi se cini da i nece prestati [:place] a berem se vise ne nadam da mi je netko poslao poruku a i ne stizu mi u zadnje vrijeme mailovi da mi je netko posalo poruku tako da cure neke koje su cekale duze vrijeme da se nisam prijavila odustale su i od kupnje i od zamjena tako da me to vec pocinje frustrirati [:ljut]
2014 10 27
To vjerujem, ako nema brzog odgovora curke odustanu i traže dalje. Ne znam zašto notifikacije ne rade, to nije neka nauka napraviti. A bome bilo bi lijepo da postoji aplikacija i da nam iskoči porukica kada dobijemo upit :-) . Admine, u čemu je problem?
2014 10 27
I dalje ništa? I ja želim aplikaciju za to :) mogla bi uploadati moje krpice sa moba kako ih i slikam [:sokiran]
2014 11 05
Weeee, aplikacija [:smijesi] [:smijesi]
2014 11 06
Da, upload slika sa moba bi bilo super. Ako je admin zainteresiran neka se javi pa se možda uspijemo dogovoriti...
2015 01 28