Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Cistitis (bakterijska infekcija)

I mi čekamo nalaze urinokulture a bit će gotovi sutra tj. radi se o mojoj kćeri od 11 godina slučajno vadila urin i našli bakterije. U Vašem slučaju treba prekontrolirati i bubrege, jer je tako moja susjede tri puta pila antibiotike i ništa pa je ginekologu bilo čudno da ne prolazi te je poslala na pretrage za bubrege gdje se ustanovilo da joj se desni bubreg doslovno raspao pa je odmah bila operirana tj. izvadili su joj taj bubreg. A zanimljivo je da je bubreg nikada nije ni malo zabolio a bio je u takvom stanju. Mislim nije da strašim ali bolje je reči jer ima i takvih slučajeva, bolje provjeriti i biti na miru nego da se nešto iskomplicira.
2014 11 11
o Bože, nadam se da ovo nije moj slučaj. [:tuzan]
2014 11 11
Draga, definitivno brisevi i daljnje pretrage. Možda nije nista gadno, ali nema smisla kljukati se tolikim antibioticima. Ako se dragoj doktorici ne da razmišljati, promijeni je..
2014 11 11
Osim što sam ti već savjetovala odlazak kod nefrologa, ako ništa ne pomogne... probaj se raspitati na Imunuloškom zavodu u Zagrebu rade li još uvijek autovakcinu...za poboljšanje imuniteta...radilo se tada o čisto znanstvenom radu ..naime za osobu se napravilo cijepivo iz soja njenih bakterija i davalo se toj osobi...imala sam sličan problem prije 25 godina, tako sam ga riješila...da li se to danas radi, ne znam, ali vrijedi pitati...i da tada je ta autovakcina bila besplatna, danas se možda i radi , možda su postupak usavršili, ali da li je besplatno, sumnjam...no, to je krajnji slučaj...kada ništa ne pomogne...ni nefrolog, doduše ja sam za potupak saznala od nefrologa koji je posjećivao razne seminare i volio se usavršavati....kada ništa od antibiotika nije pomoglo...pitala sam ga hipotetski kako bi se mogao povećati imunitet, pa da se organizam sam bori protiv bakterija...i onda mi je rekao za tu metodu na Imunološkom...za nju nitko od lječnika općeprakse tada nije ni čuo...pa eto, za tebe i sve koji imaju sličan problem...još jedan savjet...raspitatjte se...negdje postoji nešto što će pomoći, najgore je držati se samo jednog mišljenja i samo jednog lječnika.... [:smijesi]
2014 11 12
Ja sam ti bila kod urologa, nefrologa, obavila urografiju i sva moguća ispitivanja, 3 godine me mučila e. coli. Zadnjih mjeseci sam pila antibiotike (svaki put po antibiogramu, ne napamet) i istovremeno imala upalu mjehura, izrazito bolnu, nisam mogla tri kapljice pišake ispustiti bez suza. Na kraju sam, u zadnjem stadiju očaja (nakon isprobanih svih prirodnih remedija) otišla kod homeopatice i nakon 10 dana tretmana prvi put ispišala sterilan nalaz. Odonda mi se upala nije vratila. Sad muku mučim sa sinusima, tu ne pomaže ni homeopatija.
2014 11 12
hvala vam puno na svim savjetima [:zaljubljen] [:poljubac]
2014 11 12
1 2