Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

može pomoc-decko

ma pricala sam sa njim, njemu nije jasno zasto me to toliko muci, uvijek kad popricam tjedan dana najvise sve super, ja bez ikakvih misli, i onda ju sretnem na ulici il isamo pomislim jednom na nju odmah prica ponovo..opet se ja nemogu rjesiti te zenske :SS
2014 11 20
moj savjet je da uživaš... i ne puniš si glavu negativnim i ružnim razmišljanjima...jer ako ce se nešto ljepo/ružno dogodit to ce se dogodati i bez da ti opterečuješ svoju mladu i ljepu glavu sa time...
2014 11 20
na temelju njegove prethodne veze i iskustva iz iste, dolazis do bojazni da se ti ne nades u istoj situaciji sto te vodi do usporedivanja sebe sa njom? ispravi me ako sam krivo shvatila
2014 11 20
Ako se preselite više je nećeš viđati [:hihot] Malo se šalim, rješenje je da smanjiš njezinu vrijednost u svojoj glavi. A kako ćeš to napraviti, to ovisi o tebi. Ne treba živjeti u strahu, strah je izmišljotina s kojom se mi ljudi često volimo opterećivati. Treba naučiti živjeti u trenutku jer onda nema iščekivanja ružnih stvari koje bi se mogle dogoditi.
2014 11 20
AndreaRestic tocno, i po tome zelim se utrkivati i ispasti bolja! KataDalibor hvala! NemisCloset da znas da sam se i ja time tjesila haha xd pokusat cu Hvala svima na savjetu. Pratit cu i dalje temu tako da probam usvojiti sto vise vasih savjet.. Ljudine [:poljubac]
2014 11 20
da je htio ostat sa njom ne bi bio sa tobom. Shvati to :) imala sam i ja slicnu situaciju na pocetku veze
2014 11 20
dashstore, smatras li da je ona njemu bila bitna koliko si mu ti sada? (ako ju je uopce smatrao sebi bitnom osobom) da/ne i iz kojeg razloga :)
2014 11 20
Dobro ti je ,realno nemas nekih extra problema...pa si stvaras problem/e. Mozda da se upitas ,zasto sebi ne dajes sansu da budes sretna i uzivas? Bivsa da je valjala ne bi bila bivsa! Da se htio nioj vratit vratio bi se davnih dana. Malo vise moras imati samopouzdanja u sebe ,ne razmisljaj o njoj,ti si bolja i kraj. Ironija je sto ti razmisljas o njoj a tvoj decko ne. Budi sretna!! [:zaljubljen]
2014 11 20
ne smatram, ali nije bez veze trajalo 3godine..sto ako i ja zavrsim ko ona, prevarena... Melani013 i ninaniky, da to je istina, al kqo da se ne mogu pomiriti s tim, zvuci smjesno al teska je to borba u mojoj glavi
2014 11 20
Iskreno i mene bi mucilo da znam da mi je decko u prijasnjim vezama varao [:sokiran] Ali ti ga najbolje znas tako da nema smisla da ista govorim [:smijesi] I cemu uopce svađe? Niste bas dugo skupa, trebali bi jos uvijek sve biti divno krasno i trebali biste uzivati [:jezik]
2014 11 20
vec sam razmisljala o tome da mozda probam pooricati sa psihologom...neznam, cudna sam ja
2014 11 20
Mislim da je u pitanju manjak samopouzdanja, znam po sebi. Poradi na tome :)
2014 11 20
mah, nekad davno imala sam identicne probleme ko ti, samo s moje strane je najzalosnije sto meni uopce nije bilo ni toliko stalo, neka velika ljubav itd, ali morala sam biti ona najbolja, kako da to objasnim.. ali eto, sad kad imam decka7( 2 i po godine) koji je na nekoj razini ko ja bio sto se tice cura, ne pati me to.. Jednostavno sam shvatila da i moje prijasnje veze od godinu i po dana, ne znace ko mj dana ove sadasnje veze, da jednostavno dani, mjeseci i godine ne znace niti veliku ljubav, niti ista slicno, takoder znam veze po 3,4 godine koje ja slobodno nebih ni nazvala vezom, di svako svakog vara, vidaju se jednom mjesecno i slcino.. [:smijesi] prestani se opterecivati, svaka veza postoji s nekim razlogom, u konacnic naucis voljeti, i sebe i drugu osobu, i naucis sto ti pase, a sto ne pase, s kim mozes funkcionirati, s kim ne [:smijesi] svatko moze biti u vezi, a malo su rijedi oni koji imaju vezu ( ako me shvacas) [:zaljubljen] [:poljubac]
2014 11 20
ja sam sa sadašnjim dečkom 5 i pol godina.. živimo zajedno i super nam je, odmah na početku smo riješili sve bivše "ljubavi".. kad sam se doselila k njemu, i kad sam počela upoznavati ljude u njegovom kraju, cure s kojima sam postala dobra su mi govorile, jooj, on ti je bio s ovom, bio je s onom, bio je ovakav, onakav, a ja sam od svih njih o svemu tome znala više(ali one to nisu znale i htjele su nas rastaviti!).. na sve to sam se samo nasmijala i rekla, super, baš mi je drago, i ja sam bila takva.. a eto, prije godinu dana sam JA postala krsna kuma djetetu njegove bivše! [:smije] [:smije] uvijek smo iskreno pričali o svemu i sve riješili razgovorom, i nikada nije bilo problema! [:smijesi]
2014 11 20
jako ljepo receno Inge13... [:smijesi]
2014 11 20