Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

može pomoc-decko

Manjak samopouzdanja ne moze pomoci ni jednoj vezi tako da isto bi bilo da si s nekim ko nema takvu bivsu ili ima. Moja najbolja prijateljica ima isti problem i u zadnje 3 godine je promijenila 3 decka. Sa svakim ista stvar. Svađe, nepovjerenje. Ne zeli sama sebi priznati da u biti ona uopce nije za ikakvu vezu. S tim da je ona ljubomorna na svaku sitnicu. Mozda da razgovaras s deckom kao sto bi razgovarala sa psihologom [:smijesi]
2015 01 13
meni se to nikad nije desavalo..malo mi je u glavi sve okej, malo mi nije.. Bojim se da ne prolupam [:hihot]
2015 01 13
Psihicu pa sto bude [:kesi]
2015 01 14
imam i ja jednu komplkiciranu situaciju, i uopće neznam što da pomislim o svemu tome. Naime moj sad zadnjih dva dana bivši dečko je u zadnjih mjesec dana kao u depresiji, rekao mi je to i sam, da ga u zadnje vrijeme ništa ne veseli i raduje, No u našem odnosu se to nije dalo zamijetiti, ponašao se kao uvijek, no nakon što je loše napisao jedan ispit na fakultetu, što ja smatram da mu je bio kao neki okidač radi čega mu je postalo još gore. Odjednom kao preko noći se promijenio prema meni, više nije bio pažljiv kao uvijek nego mi je grubo rekao da se nije zaljubio u mene i da ne želi biti samnom . A dan prije toga je sve bilo u normalnom redu, komunikacija i sve. I eto kako on u našem odnosu, pogotovo u zadnje vrijeme nije pokazivao nikakve znakove depresije, bio je vedar i veseo, čak je on prvi poticao neke znakove nježnosti. Još mi je čudnije jer me i upoznao me sa svojom obitelji, super sam s njogovim prijateljima. Uvijek je on taj koji je spominjao neke stvari za budućnost. Nije uopće bježao od mene, niti odgađao naša viđanja. Radovao se skorom završetku fakulteta, pa ne mogu razumjeti otkud nagla promjena. Inače smo iz istog grada, ali on studira u drugom gradu, ali je više doma nego tamo tako da nam daljina nikad nije predstavljala problem. Što vi mislite...
2015 01 15
Ajme.. otvoreno porazgovarati.. ako si mu cura onda mu nebi trebalo biti tesko reci sto mu je na dusi. Kad iznese do kraja probleme onda viditi [:smijesi]
2015 01 16
najveći problem je što je teško doprijeti do njega, čim ima probleme zatvori se u sebe, i odbija sve, lijepo je iskalia sve svoje frustracije na mene zbog faksa ili čega već [:ljut]
2015 01 17
Onda se postave uvjeti. Ili cemo ovo risiti ili razilazenje [:smijesi]
2015 01 17
Pa ces viditi kako ce pricati [:jezik]
2015 01 17
1 2 3 4