Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Automobili, motocikli, bicikli /

OPREZ - njuskalo

jamadu ne vidim tvoj komentar za auto, doduse stekaju krpice moguce da ga je pojelo ovaj ce ga "doterat", nema problema [:hihot]
2014 12 04
ma, cure ja sam se šalila glede borja telefona, ali da , imam par muških krpica, mogu dati neki broj...no, najbolja je primopredaja, a glede automobila i stanova...vauu...to je muka kupovat, sjećam se dok sam kupovala kuću, toliko sam prvjera napravila da me sada strah ako ću ikad još što veće kupovat...kod takvih stvari se ne smije vjerovat nikom, pa ni sam sebi na kraju...kod sve ne provjeriš u detalje....kod stanova ima finta prevare, na koju me upozrila tada moja prijateljica odvjetnica... stan plati više kupaca....a dobije ga onaj koji prvi donese papire od javnog bilježnika i u gruntovnici zatraži upis...stan se inače uvijek i u pravilu kupuje od vlasnika, kao i automobil... [:sokiran] [:znoji]
2014 12 04
Sve te poruke da oni rade u vojsci i tome slicno su prevara ili pranje novaca. Ja sam vec nekoliko poruka na mail dobijala sve od nekih generala i vojnika u Iraku ili slicno koji ce se vratiti za par mjeseci i hoce da mi uplati novac da mu ga cuvam ili da uplatim nekom trecem, a da si zadrzim proviziju... Razni mailovi! Ne nasjedajte!
2014 12 04
Napisala sam ranije bila su dva auta srebrni i crveni,ali previše povoljno da bi bilo istinito.NIKADA ne bih na neviđeno kupila auto,pa to nitko ne radi,ali bih protegnula noge do mora ako bi me zanimalo,pa u najgorem slučaju oprala noge i vratila se (čitaj ukoliko se ne pojavi prodavač)
2014 12 04
Ja prije godinu dana naletili na sličan oglas za twinga,isto likusa kao iz Grčke radila tu kod nas i kao ne priča bas dobro hrvatski,tražila da uplatim 600 eura za prijevoz trajektom,a za nove mobitele,uvijek ima bar 10 tak oglasa,cijena niza,za 1000 kn,ali oni čak imaju i br.mob.a kad malo počneš ispitivat,obrisu cijeli oglas,zato samo primopredaja [:znoji]
2014 12 04
hhahh, a uzas, a fakat se treba paziti tak tih stvariii
2014 12 04
btw.. ako netko vec kupuje auto, prodajem ja Opel corsu 50.000 km, 2007.godiste, sluzio je samo za voznju klinaca po gradu, garaziran- 35.000 kn [:smijesi] Izvana crni, a iznutra crveno-crna kombinacija.. [:smijesi]
2014 12 04
Evo ovakva je.. [slika:e9814b79-87e4-453d-b83f-68c950c87889]
2014 12 04
Oh pa nisu jedini ti oglasi za aute.. ja sam prodavala laptop pa mi se javio prvo neki lik, i kasnije kao njegova mama...isto poruka provedena kroz google translate... da pošaljem laptop u englesku... da jer englezići baš trebaju rabljene laptope [:smije] [:smije] Kakav sam njemu/joj odgovor spičila na engleskom da se više nisu ni javili [:smije] [:smije] [:smije]
2014 12 04
evo odgovorili su mi sta sve trebam napraviti da mi posalju auto na sta sam ih pitala da li im mozda google translate ne radi pa nisu razumjeli da cu ja doci po auto [:hihot]
2014 12 04
idemo ih sad sve zatrpati sa upitima za auto [:hihot] neka se ponadaju [:jezik]
2014 12 04
1 2