Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Operacija krajnika

Pozdrav curke, cini se da cu morat vadit krajnike, jel koja vadila, kakva iskustva imate? Imam 27 godina i cula sam da je kod odraslih puno teže nego kod djece. Uzasno me strah, koga god pitam svi kazu da uzasno boli i da je grozno.
2014 12 08
ja sam sa 11 god to riješila, a danas to puno brže i lakše obavljaju, navodno da se ide kući ono skoro pa drugi dan...kod mene je bio problem katastrofalne upale a i s tim nije bilo tako strašno što se bolova nakon tiče...a sad koja je razlika između operacije kod djece i odraslih ne znam
2014 12 08
ja sam vadila s 18 godina :) nis strasno dr dan ides doma:)
2014 12 08
I ja sam s 18, bila sam u bolnici dva dana, dok su klinci otišli isti dan kući vrišteći [:smije] Malo smršaviš, sve u svemu dobro ispadne. [:smije]
2014 12 08
hm, ja sam vadila s 3 godine, sjecam se da sam MORALA jest puno sladoleda. :D
2014 12 08
Ja sam vadila u Osijeku s 18 i bilo je odvratno. Operacija koja je trebala trajati pola sata je trajala sat i pol' jer su nesposobni i krivo su zarezali. Umirala sam od bolova cijeli taj dan i svađala se s odvratnom sestrom koja me tjerala da pijem njihov čaj, a ja nisam usta mogla otvoriti, a ne nešto više. Svejedno su me poslali sljedeći dan nakon doručka, prva četiri dan sam jela sladoled, a onda polako prešla na sendviče [:smije] I nisam smršavila [:tuzan] Sve u svemu, mene je boljelo užasno samo prvi dan nakon buđenja, sutradan je bol kao recimo kod jake angine i onda preživiš. Samo hrabro [:zaljubljen]
2014 12 08
Vadila sam sa 17, na kraju mi pola krajnika nisu izvadili hahaha Ali otkako sam ih izvadila bila sam bolesna možda dva puta (prehlada ili neka viroza koja ima veze sa trbuhom) tako da će ti život biti lakši ako ti oni sada rade probleme... Mene nije ništa posebno boljelo jer sam svaki mjesec prije toga ima strašno bolne angine pa sam već i otupila na to.. jedino mi je smetalo što mi je resica natekla pa mi se povraćalo sa svakim popijenim gutljajem, ali drugi dan je bilo bolje hehehe
2014 12 08
Hvala vam cure, nadam se jos uvijek nekako da cu izbjeci vadenje, samo neznam kako [:place] Nije da imam ceste upale, ali mi je desni krajnik veci i pun plikova. Doktorica mi je danas rekla da ce to trebat vadit. Idem na uho grlo nos 24og pa cu vidjet. Vi niste primale penicilin u obliku injekcija ili nesto kako bi se mozda izbjeglo vadjenje? Citala sam na netu da cesto znaju tako prvo napravit, ako se ne poboljsa onda vade.
2014 12 08
ma neboj se,kad ih izvadiš budeš se preporodila..ako im nema spasa bolje da ih vadiš..i neuspavaju te,samo u usta štrcnu nešto šta ti sve umrtvi u ustima i ne ležiš,nego sjediš a dr isto sjedi znači lice u lice.. [:smijesi]
2014 12 08
Ovo je istina, ja otkad sam ih izvadila, a sad već ima 5 godina, nisam baš niti jednom bila bolesna, što je stvarno preporod obzirom da bar 5 angina godišnje i tako 10 godine [:smije] Mene su uspavali iako sam bila punoljetna, a ja sam već bila psihički pripremila na lokalnu anesteziju, ali nije da se žalim [:kesi] U svakom slučaju, bez obzira na bol, vadi ih, bit će ti 100x lakše i samo hrabro [:zaljubljen]
2014 12 08
a ovo za penicilin kod mene nije valjda ni dolazilo u obzir jer su mi krajnici bili, citiram doktoricu, razrovani [:smije]
2014 12 08
kakav sladoled?? ja sam operirala ih s 16 godina i prije toga se naslušala priče s tim sladoledom,a na kraju uopce ni slučajno se ne smije to jesti [:hihot] ne možeš ništa ni jesti kako treba dok to sve ne zaraste.. nije toliko strašno,ali je nelagodno. ono gladan si ,a ne smiješ svašta jesti [:place] i da ..smršaviš odmah par kg jedino dobro u svemu tome [:jezik]
2014 12 09
ja sam isla privatno, doslovno sam se tresla od straha, i tako ja sjednem na stolac i on meni nesto prica i kaze da otvorim usta, pita me jel me strah, i dok sam ja krenula odgovarat, on je bio gotov, nisam nista osjecala i zubar je vrhunski, nikakvih bolova tada ni dane nakon, jedino sam osjecala cijelo vrijeme malo lijek koji je curio van.. ako zelis javi se u inbox za dodatne inf :)
2014 12 13