Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Zarobljeni istim stvarima

Otvaram temu jer me baš zanima koliko vas je sklona tome da ima stvari koje nosi većina drugih djevojaka, jer je nešto sada in? Ili volite nositi i unikatnu odjeću, nakit...? Nedavno mi se javila jedna cura ako bih joj mogla napraviti ogrlicu like Zara po pristupačnoj cijeni, s obzirom da se ovdje prodaju nešto skuplje od onoga što ja pravim. Eto ne kužim smisao toga da nešto mora biti "like nečega" i da se takve stvari rado nose. I kad gledate oglase, da li ste skloniji prije otvoriti oglas od nekih markiranih stvari ili vam to ne igra neku ulogu?
2015 01 06
ja pretežito kupujem po sh dućanima da budem drugačija od ove dosadne uniformiranosti :) volim i ugrabiti koju dobru stvar na krpicama koju nema pola hrvatske :) od marki preferiram x-nation, a volim zarine krojeve, mada zarina odjeća ni na sniženju ne vrijedi toliko kolika joj je cijena :) uvijek pročačkam krpice prije kupnje u dućanu :)
2015 01 06
Uglavnom suprotno, LIKE nešto mi je oznaka za 'makni se od tog, to svi imaju', jednom u životu sam prekršila to pravilo kupivši UGGsice jer sam se preselila u novi grad u kojem je bilo dosta hladnije... naravno, nakon toga vratila sam se svom osobnom retro stilu (ali ne ovom moderno-retro) - eto, ukratko :) [:hihot]
2015 01 06
Danas ti malo tko nosi unikatne stvari, a di god se okrenes svi prodaju isto. Evo i H&M ima ogrlice zara like.
2015 01 06
Meni je veliki problem naći bilo što u gradu jer sam izbirljiva (po meni je svrha odjeće funkcija-kao kod Nijemaca udobnost i elastičnost-prilagođavanje tijelu) volim sterilne (ne znam kako bih drugačije nazvala) modele (ravne linije bez kiča i bez previše boja i nekih dodataka)...a danas je masovno kupiti,dva puta obući i nakon toga ili prodati ako je nosivo...a uglavnom nije jer su to materijali koje ne podnosim i iz tog razloga se teško nalazim u ovim kvazi must have stvarima...znam da ne bih trebala tako razmišljati i da se moram pomiriti s time da je 21.st. i da je odjeća trend te je rađena od materijala koji nisu postojani...ali evo...sad izbacujem frustracije jer se u gradu umorim tražeći nešto normalno... [:frustriran]
2015 01 06
Stvorena jedinstvena - živim jedinstveno. Klonovi su out. [:jezik]
2015 01 06
Ja furam svoj stil i ne volim nositi nešto što drugi nose/imaju.
2015 01 06
koliko sam na krpicama shvatila sam kako su svi zaluđeni Zarom,a meni je odbojna jer su joj materijali toliko loši da se deformiraju nakon jednog pranja i nekako prilikom nošenja ovjese...pitam se kako cure uopće to kupuju i jel postoji uopće komad osim jakni koji u Zari možeš kupiti,a da je normalan...
2015 01 06
ja nosim sve što mi je oku lijepo, bez obzira dal je like nešo, ili da je markirano. Volim i unikatne stvarčice. Nije mi bitno što druge nose, bitno mi je ono što se meni sviđa, sviđalo se to drugima ili ne. Ne brinem brigu,o tome... nedavno sam otvorila temu o tome, - što mislite o mojem ormaru i kako ga promjeniti na bolje -, masu cura je reklo da je ok, ali da su mi stvari i pozadina previše šareni. I u tome jest bit. Ja volim šareno i volim da je sve veselo. Zašto bi pratila nekog ko savšeno usklađiva crno bijelu boju, samo zato jer je to sada in. Ja brate volim šareno! [:sramezljiv] [:smije]
2015 01 06
Ništa like netko ili nešto ne dolazi u obzir kod mene.
2015 01 06
Nikad ne bih kupila nešto što je like nečega. Glupost. Zaru volim jer ima lijepe sakoe, volim i svilene hlače šireg kroja te marke, pa i obuću tu i tamo kad se stvarno zaletim jer mi je uglavnom sva osim jednih papuča bila jako neudobna. Kombiniram razne stvari pri odijevanju, kao i što biram pri kupnji. Oblačim se uglavnom vani, a kupujem stvari po 5, 50 ili ne znam ni sama koliko eura. Nije bitno nositi ono što drugi nose, već ono što smo zapravo mi. Tako, na krpicama ću uvijek pogledati oglas ako je stvar M veličine, uredno poslikana, šarena i jednostavnih krojeva. Ako je markirana, tim bolje.
2015 01 06
Vole Zaru jer je popularna pa i oni žele biti u trendu.
2015 01 06
Htjela bih nadodati da mi se Splićanke najbolje odijevaju, ali uglavnom one u nekim tridesetima. Na mnogima od njih sam ugledala komade koji nisu niti slični ičem što sam ikad vidjela. Nigdje se ne naguštam niti inspiriram kao kad sam ondje. Cure na faksu mi izgledaju uglavnom identično, iako ih ima nekoliko koje baš oduševljavaju.
2015 01 06
a na kraju krajeva, zara ima jako jednostavne krojeve :) ali cijene su nabili :O ne znam jel sam ikad ikaj kupila baš u zari, osim ako to nije za nećaka na popustu :)
2015 01 06
Jeste primjetili kako je Zara prije bila prilično jeftinija?
2015 01 06
1 2