Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevare-popis prevaranata

Neka se novi drze zajedno. [:kesi]
2013 03 02
Iz Zagreba!
2013 03 02
Bok cure! Evo i ja sam nova tu.. Al uspjela sam obaviti i prodaju i kupnju, iako ovakvih postova o prevarama ima sve vise i moram priznati da me na pocetku bilo malo strah. Al evo, nije sve ipak tako crno, mislim da je ipak postenih cura ipak tu vise. Sa svim curama s kojima sam suradivala otisla bih i privatni na kavu jer su stvarno drage. Inace i prodala sam torbu curi bez povratne inf.bila sam prva s kojo m je suradivala i sve je proslo super.
2013 03 02
Zasto kod sebe na profilu nisi naznačila da torba nije Elfs?
2013 03 02
Žalosno je što mi poštene ispaštamo zbog takvih...i što nam je teško dobiti povjerenje kupaca.. [:place] Ja sam do sada imala sve dobre suradnje...nadam se da će tako i ostati..
2013 03 02
Da poljube šaku nebi joj više palo napamet za prjevarom.To je jedini način za promjenom da joj nepada vise na pamet raditi takve stvari. Ioko smatram da takve nemaju bas mozga i morala pa i se od njih ocekuje da bas neprolaze dobro u zivotu!Vec ih je zivot i zgazio i kaznio kad su spale na to jadnice¡
2013 03 02
Izabella pa hocu reci meni je vec ovo drugo lose iskustvo iako sam u prvom uspila novce dobiti nakon 2 mjeseca jer sam pukla i isla je privatno tuziti a cini mi se da cu i ovu kristinu korisnica fashionbrands4all ili redbull na aukcijama prevarila je masu cura i ekonomistica je iz Zagreba Ivana Poljak za elfs haljinu
2013 03 02
celinez napisala sam prosli put i sve al ocito mi nije prihvatilo nisam ni gledala sad sam ispravila
2013 03 02
S Ivanom Poljak sam i ja imala problem, ali mi je poslala robu, jer sam joj također rekla da ću ići na policiju i privatnu tužbu... Tobož nikada nema vremena poslati, pa je na drugom portalu(nakon cijele hajke) napisala da je moguća samo primopredaja, ali očito je nakon toga opet otvorila profil u kojem "može" slati putem pošte... Žalosno
2013 03 03
i ti si imala s njom problema,strasno a na aukcijama je prevarila oko 35ljudi imas li jos njenu adresu
2013 03 03
A nemam, to je bilo preko njuškala tamo negdje u 9mj prošle godine(trajalo je do 9-og mj, a krenulo u 7-mom)... Mislim da mi adresu nije ni dala, čak nisam sigurna je li bila napisana na paketu... Čula sam da šalje preko nekog kazališta nešto, ne znam ni sama više... Ovdje je bila pod nickom shoesaddict...
2013 03 03
ima ovdje puno cura koje su duže od mene na #krpicama#,pa ne želim filozofirati,ali ja ipak pogledam od koga nešto kupujem,na primjer gledam komentare drugih koji su kupovali kod te osobe...a možda će i mene netko jednom prevarit,ali na njegovu dušu...ne radi se tu o nekoj velikoj lovi...pa riskiram
2013 03 03
prevare i one koje imaju desetak pozitivnih,. neke si otvore par profila pa si daju same pluseve i napisu "hvala, draga" pa onda dvolicno trkeljaju po forumu
2013 03 04
*novce
2013 03 04
dali ima negdje popis osoba koje varaju druge? i koliki je pokazatelj da će vas netko prevariti ako nema povratnih informacija, jer sam nova ovdje.
2013 03 20
1 2 3 4 5 6 7 8