Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Unutrašnji prostor /

savjet za dom

Pozdrav svima trebala bi vase savjete Trazim bordure za plocice u zgu bila sam u pevcu i bauhausu izbor je mali i nije mi lijepi imate mzd koji prijedlog di da trazim? I ako imate prijedlog gdje pogledat kuhinje u razumnim cijenama,bila u emmzeti i malo mi skupo dat 8000 kn lp :)
2015 01 15
Keraterm za fuge, uzmi epoksidne fuge, tj. masu za fugiranje, ja još plačem što je nisam uzela [:place] [:place] [:place]
2015 01 15
Dubravha meni to ne treba ja trebam bordure za plocice :)
2015 01 15
Krivo sam napisala, tamo imaš super izbor pločica i bordura [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] samo preporučam fugir masu [:smijesi]
2015 01 15
i MD profil nije loš, mi smo tamo sve uzimali, bilo je to pred više od godinu ali znam da je bilo svega [:smije] [:smije]
2015 01 15
Feroterm, imaju veliki izbor
2015 01 16
A za kuhinju, mozda da ju das raditi kod nekog majstora, mozda bi te tak dosla jeftinije ;)
2015 01 16
Kuhinju nije loše pogledati u Mobelixu jer je to kao outlet namještaja [:jezik] Znam da imaju povoljnije kuhinje. [:smijesi] I Ikea možda. [:smijesi]
2015 01 16
Moj savjet ti je da daš napraviti kuhinju po mjeri...za te novce imat češ puno kvalitetniju nego što možeš kupiti u trgovačkim centrima.
2015 01 16