Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Koje tenisice uzeti u obzir umjesto starki? :)

Nosim ili štikle, ili starke :) (Zimska obuća Cubanas/Art), no više nisam (toliko [:smije] luda da bi izdvojila po 600 kn za obične starke ili 300 za nošene na krpicama :) Komplicirana sam fest kaj se toga tiče, sviđaju mi se, (uz starke) -kožne Startasice s mašnom, Vansice, Kedsice, Superga.. Koje marke postoje još da su alternativnije, a jednostavnijeg dizajna? :) prihvaćam i linkove s jeftinijim stranicama :) Slobodno i slike priložite :) ) Hvala unaprijed na prijedlozima [:poljubac] *očito je da na svaku temu koju otvorim moram pisati da mi se ne javljate u inbox s ponudama [:smije] trenutno istražujem [:zaljubljen]
2015 01 16
Personalizirane startarsice (Shuzice:))
2015 01 16
ne sviđaju mi se jer sam ovak cijela šarena i u bojama, pa tražim jednostavne i jednobojne stvari za na noge :D (lakše mi je kombinirati :) )
2015 01 16
ja sam imala Startas,ali su jako neudobne...guma dolje zna biti loše obrađena pa noga stoji skroz nakrivo...Vans neke...one su mekane i isto ih ima u svakakvim bojama...
2015 01 16
startasice super, ali mi je džon nekak tanki :D sve bi ja to zadebljala :D
2015 01 16
Deichman starke vt....victory...,59-99kn max isto s....samo nema rupice i ne pise all star
2015 01 16
slažem se ZaraAntonija :) ja sam ih imala i preudobne su mi bile :D
2015 01 16
Imaš u shoe be do web shopu raznih Kedsica od 100-200 kn.
2015 01 16
trenutno sam u fazi malo finijeg nikea i pikiram si Nike Janoski, pogledaj tenisice, meni su vrh. zivot sam provela u Vansu, dosta je smije
2015 01 16
uuuu, odlične su najkice :) jel znaš di ih ima za pogledati? :)
2015 01 16
:)) super su, jednostavnije , a brutalne, nisu one klasicne:D ima ih u shoosteru, chill shopu i onoj ulici, paralelna je s tuskancem, onu kaj je bandic osvjetlil [:hihot] , ducan je an pocetku s lijeve strane u haustoru
2015 01 16
hahahah suosjecam [:smije] ma dosta je vansa! reko mi je decec kaj tam radi da im stalno dolaze novi modeli, al iz razgrabe u dan dva. . treba stalno ic, meni su pred nosom maznule model iz snova. .u chillu ima najvise modela, a u shoosteru su samo dva bila:/
2015 01 16
shooster outlet za starke zakon [:hihot]
2015 01 17