Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Rukotvorine /

Kako smanjiti cipele :D

Dobro jutro drage, Naime imam cipele odnosno salonke..moj su broj,ali mi je kalup malo velik [:place] Prekrasne su mi i želim ih što prije nositi pa me zanima sta uopće mogu napraviti po pitanju da mi u njima noga ne pleše? Molim savjet .. i cijenu ako znate jel se može sta kupiti za njih.. Hvala Vam [:smijesi] [:poljubac]
2015 01 22
[:vrti] [:pospan] [:sokiran] [:znoji]
2015 01 22
Da, naprijed na prste staviti mekane higijenske vate. Kolicina po potrebi. Tako je mene moja majka ucila i tako bi ja napravila [:kesi]
2015 01 22
U trgovinama u kojima prodaju ortopedsku obuću i ostale ortopedske stvari zna biti uložaka silikonskih (kao neki dodatak za petu, ali ne ono što kupujemo u dućanima pa nalijepimo na petu) koji se stave u cipelu, malo su deblji u j području pete i na taj način "smanje" cipelu. Ako nema tamo ima na amazonu i sl....
2015 01 22
Ima u shoeboxu silikonski taj uloscic, mogu ti uslikati ja ga imam, dode 30tak kn i stvarno pomaze :) ima i za podrucje pete i podrucje prstiju ovisno sto ti pase vise
2015 01 22
Ja metnem obični uložak za cipelu, kupiš u Kozmu, DMu, ima raznih vrsta, dezodorirajući itd, i odlično mi drži nogu u cipeli kad mi je mrvicu velika [:zaljubljen] uopće mi više nije bed kupiti veću cipelu ako nema točno moj broj a ludo mi se sviđa [:smije]
2015 01 22
Ma ponest ću ja sebi cipke pa ću probat šta mi odgovara.. [:hihot] hvala cure Rozakoza može slika u box kad ti odgovara [:smijesi]
2015 01 22
neće ti puno pomoći cipela ako je poneseš sa sobom, osim za dobiti savijet prodavača na koji dio staviti koji uložak i kaj uopće kupiti, jer tamo ionako nećeš moći isprobati zapakirane stvarčice....ali nadam se da ćeš riješiti problem ovisno o tome na kojem dijelu imaš "luft" [:smijesi]
2015 01 22
ma svejedno ponest ću da točno vidim šta i kako... a "luft" je iza [:frustriran]
2015 01 22
Iza zapetke staviš.
2015 01 22
Ma stavi u cipelu obicni ulozak noga ce sjest kao salivena,neces morat mjenjat te zapetke i placati i strahovat hoce se pomaknut,probala sve ulozak zakon!
2015 01 22
Brdo suza, ja sam već vidjela da stavlja Always u cipelu. [:znoji]
2015 01 22
[:place] Koviljka,moze i pomisliti!Onaj za cipele da nebi bilo zabune!Ako su puno velike moze libresse nocne:))
2015 01 22
Uložak nije uvijek dobro rješenje, jer, ako se radi o duboko 'dekoltiranoj', plitkoj salonki, uložak malo 'digne' nogu i cipela može ispadati. Ja to iz iskustva. Gel zapetak je super.
2015 01 22
obuci jako debele hulahopke, baš za zimu... [:sokiran] ja uvijek imam brdo dena, hehe
2015 01 22
1 2