Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

dobro se dobrim vraća??

Da li vam se ikad dobro dobrim vratilo?? Znala sam puno puta nekom pomoći, biti uz njega, izaći u susret, mada sam ja radi toga imala problema, poklonila svoje vrijeme, a da sam od te osobe kasnije dobila jedan veliki " šamar" bez pardona. Sad da mi se ikad dobro dobrim vratilo??? Hmmm... teško .... večinom sam se sama kao pojedinac morala izboriti za neke stvari i za sebe, na neki teži, a ne lijepši način. Smatram da je moje dobro to što sam zdrava,što vidim, i čujem, zdrave ruke i noge,iako živim u okruženju gdje su ljudi pomalo nesretni licemjerni. Pomalo mi to da se dobro dobrim vrača blijedi u praxi. Kakva vi iskustva imate sa tolikim dobrom??
2015 01 22
Nekad se vrati a nekad nije, ali to ne mora značit da treba pretat radit dobro, ako ništa zbog onoga osjećaja da si nekome pomogla :)
2015 01 22
Pay it forward.
2015 01 22
uvijek se dobro dobrim vrati pa iako mislimo da smo od drugog dobili šamar ipak smo dobili lekciju Drugi ljudi su nam u žživotu u prolazu,svakome zahvali jer kroz njega rasteš [:zaljubljen]
2015 01 22
Puno puta se razočarala...napraviš dobro izideš g....-tako su govorili stari [:smijesi] nisu puno fulali.
2015 01 22
" čini dobro, da bi ti se dobrim vratilo" - to se valjda odnosi na onaj osijećaj koji osijetiš kad učiniš dobro... neznam .. [:sokiran]
2015 01 22
uvijek se vrati...i dobro i bezobrazluk... [:smije]
2015 01 22
Mislim da se vraca,samo nazalost smo okruzeni tolikim zlom,negativnim stvarima i otuđenoscu,da nase dobro ne vidimo i ne shvacamo ga a ispred nosa nam je,sve one male stvari,svaki novi dan u zdravlju,stvari na koje se ne obaziremo,a trebali bi..
2015 01 22
Ja bi volila živjeti tam onih dana, 1980-te, jer moji znaju reči: deca vi neznate kaj je dobro i kak je nama bilo lepo!! [:place]
2015 01 22
godina* [:smije]
2015 01 22
Slažem se, ne vidimo dobro. A ima hrpa toga što bi nas trebalo usrećiti čak i neka sitnica a mi se nažalost ne znamo tome vesiliti,
2015 01 22
Moje mišljenje je da bez obzira kakvim sam ljudima okružena, a loših je sve više, ipak ću i dalje činiti dobro jer vjerujem da netko to negdje bilježi [:sramezljiv] .A ja sam sretna ako nekog bar malo mogu usrećiti nekom svojom gestom i to mi je dovoljno.Svatko sam plaća za svoje pogreške tako da oni koji su bezobrazni će platiti za to.A vi i dalje činite dobro i vjerujte, vratit će vam se [:kesi]
2015 01 22
nasla novčanik od susjede u dvoristu uz rub ograde,, doduse ona uvijek zaviruje valjda joj ej ispalo. i onako otvorim osobna njena idem joj odmah odnijet i ona mene oputzi da sam joj ga ukrala .. [:sokiran]
2015 01 22
Sve se vraća, i dobro i lose, i ne znaci ako si ti nekom cinila dobro a ta osoba nije zahvalna da se nece vratit, od trece osobe, ili u nekom drugom obliku, sve se to vrti u krug..
2015 01 22
ma trebi bit pošten, a druga strana neka radi kako zeli
2015 01 22
1 2