Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

sezonski posao (sobarice, servirke, pomocni radnik u kunhinj)

Ima li netko prijedlog za posao preko ljeta, sobarica, pomocni radnik u kuhinji, servirka, iskustva???
2015 01 27
naradit ćeš se!!! to je jedino što ti mogu reći... [:sramezljiv]
2015 01 27
ali će se isplatit, zato glavu gore i radi!!! [:poljubac]
2015 01 27
solaris šibenik-def nećeš pogriješiti ;) smještaj,hrana i dobra plaća osigurani,isprobano..
2015 01 27
ja sam radila kod privatnika u rovinju, i mogu ti reći spletom okolnosti imala sam najbolje ljeto ikada...upoznala hrpu ljudi, izlazila često, druzila se, kupala se nešto malo manje zbog nezgodnog radnog vremena...i sve u svemu meni to nije bilo nešto jako tesko..istina, 8.mj. i 9. su mi bili jako zeznuti i bilo je dana kada sam zaplakala na poslu da niko ne vidi... ubiti sve u svemu sef kao sef je bio korektan, ali ljudi s kojima sam radila katastrofa...izdrzala sam tamo samo jer sam jako strpljiva i trudim se ne uzimat k srcu neke stvari..ali to je hrpa spacki, ogovaranja, utrpavanja svog posla tebi i sl. tako da izbjegavaj rad u kuhinji,moj prijedlog..ove godine trazim nešto kao sobarica/servirka..jer u kuhinji si s 5-10 razlicitih karaktera, što dobno , što po razmisljanju [:ljut] [:ljut] ne mozes se svakome sviditi,niti ti iko misli dobro...moj savjet dobronamjeran ...jedino sto valja u kuhinji je nesto bolja placa...al nekad nije ni sve u tome [:smijesi]
2015 01 28
E ova tema i mene zanima!:D Dal znate gdje se mogu naci oglasi ili slicno na internetu i dal bi uzeo neko starijeg maloljetnika za tako nesto? [:kesi] stvarno mi treba job jer se osjecam lose sto stalno zicam roditelje za novce, jos ako je na moru uz smjestaj to bi bilo famozno [:smije]
2015 01 28
Hvala puno puno! [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 01 28
pratim :)
2015 02 03
> sljivica555: > solaris šibenik-def nećeš pogriješiti ;) smještaj,hrana i dobra plaća osigurani,isprobano.. Heii bok,mozes li mi pomoci i dati mi kontakt te osobe koju si ti kontaktirala za taj posao u Solaris Šibenik...
2017 02 06