Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

Anita [:hihot] ....a joj,ispada da sam ja jedina ovdje koja nije baš od riječi! [:sramezljiv] ..svi vježbaju redovno osim mene... [:poljubac] svima...
2015 02 23
Hehehehehe tako mene nećakinja motivira uvijek [:smije] Ok je ova lopta, mogla bi biti bolja, ali za 40 kn super hehe Danas ću zgibove i sklekove radit i neto na šici i lopti [:smijesi]
2015 02 23
Da se 'pohvalim'... Nažderala sam se pizze, čupavaca i štrukli za vikend... [:znoji] Ali zato danas i sve ostale radne dane šus po vježbi, kućanskim poslovima, biciklu i samo zobenim pahuljicama i varivima! Evo mahune su bile danas. 26 mi je godina.
2015 02 23
Marijana nije ni da se ja ubijam al odradim tih 15-tak minuta i mislim da mi je sasvim dovoljno, a što se tiče tebe bitno je da vježbaš i da ne staneš [:zaljubljen] Ely vjerujem, imam i ja doma nećaka pa i on stalo govori dal idemo vježbati, samo što je on non stop pod nogama onda se moram maknuti a u biti više im nisam ni zanimljiva [:smije] Također i ja planiram ili ubaciti poslije Jessice ili naći neki drugi video di se malo žešće namučim. [:hihot] MorningDew znam kako ti je, i ja sam ovaj vikend imala svadbu od dečkove sestre i tako da sam našla i 15 minuta da odvježbam prije nego sam se išla spremati [:hihot] ali mislim da mi je tih 15 minuta bilo uzalud koliko sam se najela pečenke,kolača i torte, a o sokovima i alkoholu da ne pričam (nisam se napila da se razumijemo, naravno sve u granicanma normale [:smije] ) [:poljubac]
2015 02 23
Zaboravih vas pitati dali znate gdje ima najpovoljnije za uzeti podloga za vježbanje, gledala sam po ebay-u ali je dosta skupo. Treba mi nešto do cca 50-70 kn (ako je moguće naći tako jeftino) da se razumijemo da nemora biti ni nova, bitno da nije potrgana i da mi posluži, jer da znate na čemu sam do sada vježbale nebi mi vjerovale XD [:smije]
2015 02 23
još uvijek najstarija [:place] [:place] [:place] [:place] cure pa mora se nekad i lipo poisti bitno da nije uvik.
2015 02 23
jao..a šta sam ja sve pojela za vikend!! [:znoji] ..danas sam stala na vagu,onako čisto informativo..e pa kilu sam dobila u roku od nekoliko dana..zato sam danas kupila samo voće..skuhala grah za tri dana [:hihot] [:hihot] ....i ima da ih skinem!!...ja sama podlogu za vježbanje kupila u pevecu...super je,debela..ne bole me koljena kad sam na sve četri(dok vježbam) [:smije] [:smije] ..morala sam...
2015 02 23
Znam kako ti je. Ja inače imam 50-53 kile najviše, baš ću se sad ić izvagati da vidim kako sad stojim sa kilažom. Taman sam odradila trening,pojačala sam ga što mi se jako sviđa :D Ja ću isto više voća ubaciti, manje slatkiša, grickalica i tih gluposti jer mi nisu potrebne (iako bih sada jela palačinke jer dečko želi da ih ispečem [:place] ) pogledat ću i ja tamo, da bolje da je debela jer i mene bole kojena na ovome na čemu trenutno vježbam i grebe me. [:hihot] a što se tiče podloge da se razumijemo, naravno da može poslužiti i za druge svrhe na sve četiri :PP [:smije] [:poljubac]
2015 02 23
ma inače ne jedem puno i hranu koja deblja...jedem često i malo....ali me ubija čips!!...mislim da sam ovisna o njemu [:sokiran] ...al stvarno,sve mi uzmi samo ne čips [:hihot] ...e,ali nije to sve..ja još na čips dodam majonezu i ode sve u tri........to mi je najdraže kombinacija... [:zaljubljen] ...e onda ubacim tu i tamo koji keks,pa "malo" čokolade... [:tuzan] [:tuzan] ....tako da zdrav doručak,ručak i večera mi ne znače ništa..jer su mi međuobroci bomba!!
2015 02 23
ja volim svašta pojesti i zdravo i nezdravo. recimo prije nisam mogla za misliti ništa bez šećera kavu,ness,kakao,čaj (sada jako malo šećera tek toliko da osjetim a u kako i ness ni ne pomišljam stavljati šećer jer nebih to mogla piti) i to me spašava dosta. prije sam obožavala majonezu i bez majoneze ništa nisam mogla jesti sada kad je malo stavim na kruh (sendvič) počne mi se dizati želudac. čipsa običnog nisam toliki ljubitelj ali pringlesa mi nemožeš nadavati [:smije] coca-colu obožavam i nemože mi je nijedna druga cola zamjeniti, kekse jedino napolitanke volim i to kada se zaželim, bombone tu i tamo pojedem kad mi isto dođe želja a to je skoro nikad. ne znam, kao da mi se sve izokrenulo u ovih par godina i dok sam išla u školu i sada kada ne idem. što s tiče moga ručka to mora mama skuhati nešto spešl da bih ja pojela inače cijeli dan gladna budem a samoj mi se samo za mene ne da spremati i prije ću biti gladna nego jesti [:smije] eto dobila sam jednu kilu (Bogu hvala) sada imam 54, nakon dugooooooo vremena i ne primjeti mi se jer vježbam i u srijedu će mi biti 3 tjedna ^^ [:zaljubljen] [:smije]
2015 02 23
Meni nebi vjerovale da jedem u 99% slučajeva zdravu hranu, tu i tamo pojedem nešto što ima puno kalorija... al di sam ja od 54 kg [:smije] [:smije] Napokon sam otkrila zbog čega se moram ubijat da skinem kile... štitnjača heh anti tpo mi je 300 i nešto a normalno je do 20 [:smije] Sad kod privatnog na uzvštitnjače i onda tablete i baš me zanima što će biti
2015 02 24
ja više nikad na dijetu..ništa od toga!...dok sam gladovala bi smršavila pa čim bi počela jesti bi duplo vratila...što je normalno..ali sam htjela što brže i više smršavit pa sam radila gluposti-gladovala..išla od 58-65kg...gore-dole...e,kad sam počela normalno jesti..tj. najbitnije-nikakvu hranu si nisam "zabranila"..znači sve,umjereno...već dvije godine držim istu kilažu 54kg(idem kilu dole ili gore).....nevjerovatno..jedem sve što prije nisam a imam manje kila..sve je u glavi!!....
2015 02 24
ely...žao mi je za štitnjaču!!...svi misle,ma samo piješ tablete i sve ok..a nije baš tako..ja nemam problema ali mi ima jako bliska osoba....samo mi nije jasno zašto svaka druga žena ima problema sa štitnjačom???...to prije nije bilo tako?..ili se varam?... [:poljubac]
2015 02 24
Ja tu čitam cifre kilaže, ono, 53-54-55 kila... A u mene lijepih 75 otprilike. [:place] Ajde ajde, visoka sam - tješim se. Ja sam imala podlogu za vježbanje, i samo mi je smetala. Sklizala mi se po parketu, pa čak i tepihu. Bila je dobra jedino za na plažu, a od toga se istrošila i bacila sam je. Sad vježbam na tepihu. Uredno usisavam prije svakog treninga (bez brige, proluftam), a kad radim trbušnjake ili sklekove, onda jastučić za stolac pod križa ili koljena. Ja nisam na dijeti, ali jesam. XD Moji mi se smiju kad to kažem. Jillian Michaels preporučuje 3 obroka dnevno, svaka 4 sata. Toga se i ja držim. Jedem u 8, u 12 i u 16h. I više kasnije nema klopice. Eventualno juhica ako ogladnim. Pijem puno vode i to je to. Nema gaziranog, nema kave, nema slatkiša, dobro tu i tam ukradem nećaku koji smokić ili mali puding, al to je to. S tim da ni inače nisam pila kavu, ni gazirano. A kruh... e to - smanjim koliko mogu. Brojna smo obitelj pa zna nekad bit na komad za svakoga i jednostavno si moram podebljati malo kruhom inače ostanem gladna ili navečer ogladnim ko zvijer. [:tuzan]
2015 02 24
Najvažnije je redovno jesti, dijeta je ok za instant mršavljenje ali ima jojo efekt i sve se vrati brzo. 3 glavna obroka na dan + 2 međuobroka (nešto od voća između doručka i ručka, jogurt sa brusnicom, par badema ili nešto) [:zaljubljen]
2015 02 24
1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 79