Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

Bolje je mršaviti polako godinu dana nego skinuti na brzinu pa vratiti... Ja sam do sad oko 20 kg skinula, to sam u 2 mjeseca sa herbalifeom, nije mi se puno vratilo nakon što sam prestala piti... sad ga opet pijem, volim ga [:smije]
2015 02 24
da,54kg ne zvuči puno ali sam niska.. [:place] .....ja obožavam kruh ali ga ne jedem..ne zbog debljanja nego mi ne djeluje na probavu baš dobro..tako da jedan put mjesečno se počastim sa kruhom..a onda par dana kuhanog da mi probava proradi [:hihot] ....dosta cura hvali taj herbalife!...ja sam pila biofit..ali zbog probave,za koju je savršen!!!....ali dosta cura je i smršavilo s njim... [:poljubac]
2015 02 24
Herbalife je isto dobar za probavu, ja imam jako brzu probavu pa sam često na wc-u.. Može se i bez suplemenata smršaviti, ali malo sporije [:smijesi]
2015 02 24
aloha..probala sam tu!..odlična...mene danas fjaka uhvatila.. [:tuzan] ..inače imam energije za troje ljudi..al danas sam baš za ništa.. [:poljubac]
2015 02 24
aaaa ja se cijeli dan nagovaram da idem vjezbati ali stvarno ne mogu. jutros sam dobila i jako me uzasno boli,evo cijeli dan ne prestaje :S [:place] ja pogledam kad budem na kompu, ja sam isto neku novu nasla jucer, sendam link.
2015 02 24
ništa mi ne pišite i meni treba doci,jedem sve i svašta ne mogu da se kontroliram zato sam se natirala da bar odvježbam -ovu još nisam ali me dotukla savršena vježba oduševljena sam sutra ću je još jednom ponoviti poljubac poljubac
2015 02 24
samo da vam kažem da sam zdimila cijelu čokoladu(100g) dok sam tražila nešto na krpicama...eto,toliko od mene [:jezik] ....
2015 02 25
[:smije] [:smije] i to je nešto :D
2015 02 25
Hellouuu, gdje ste nestaleee O.o kako napredujete dali jedete samo ili vježbate [:hihot] [:smije] [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 02 26
Pms je započeo. Sendvič i pol ujutro, pa cedevita, pa čips pa keksi... Skuhala sam poriluk, ni ne gleda mi ga se xD Katastrofa, samo bih jela i to gluposti. Natjerat ću se uskoro na zobene, al inače sam totalna katastrofa. Al po vježbanju ne zabušavam, vježbam sve radne dane i dalje. Jest da vježba traje samo 25min, al ipak. Oznojim se i nije lako.
2015 02 26
Mene spopala želja za slatkim, od nećaka non stop nešto kupim [:hihot] [:hihot] Sad sam svoje poslala u trgovinu po napolitanke, užas. a dobro srećom je to samo period nij uvijek tako [:smije] [:zaljubljen] Također ne odustajem, vježbam svaki dan bez obzira na tetu po 15-20-25 minuta, nebitno..bitno da se vježba [:hihot]
2015 02 26
evo me [:smijesi] ..ja ne vježbam ali ni ne jedem!...zadnja dva dana sam se toliko iživcirala da kad pogledam hranu mi je muka.... [:tuzan]
2015 02 27
a joj,šta sam vam zaboravila reći!!...našla sam riješenje za moj problem(veliko i spušteno dupe).....DUGE SUKNJE [:smije] .....kupila sam jednu i odlično mi stoji...dupe za 5 jer se ne vidi....sad samo tražim po krpicama duge suknje [:jezik] .....
2015 02 27
Haha MarijanaPu, dobra si! Tako sam i ja našla rješenje za debele jake listove. Crne hulahopke i izgledaju manji xD
2015 02 27
a cure jeste me nasmijale . nego jel vi vježbate ili zabušavate . mene još malo mišići bolu ali isto odradim svaki dan bar pola sata sa svojom jessicom [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 02 27
1 2 ... 12 13 14 15 16 17 18 ... 79