Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

Danas ide :D Ja sam se jučer satrala od vjezbanja, zgibovi, sklekovi, yoga... Ova lopta je božanstvo, em mi super dođe za gimnastiku, em možeš stvarno dobre stvari radit s njom... Mislim da većina ljudi kupi pa ne zna šta bi s njom hahahahahaha Moram pohvalit muža, on vam stalno vjezba... Baš je izgrađen fino. Taj bez jebemti napravi 20 zgibova -.- poslije tog 100 sklekova...
2015 03 01
ma daj ely...nije dovoljno što si ti super nego si još i počela muža hvalit!!! [:smije] [:smije] .....
2015 03 01
e,aj pošalji sliku muža pa ćemo mi ocjenit kako je građen [:hihot] [:jezik] ....baš sam dobro raspoložena danas!...a neznam zašto?...možda zato jer sam spavala samo par sati pa sam malo zbunjena..
2015 03 01
[:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] marijana treba tebi ...... pa će tebi biti lakše [:hihot] [:hihot] [:hihot] .evo sad i ja moram svoga natirati na vježbanje he he . moj vozi bicikl i to je to [:hihot] [:hihot]
2015 03 01
cure vi ste zakon ,uvijek me oraspoložite pogotovo dvije neću ih imenovati samo ću napisati prva slova njihovih imena e a vi se mislite koje M i e [:hihot] [:hihot] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] kiss za vas
2015 03 01
Jep Marijana, devetoro. Dok spoham meso, potrošim svu silu kalorija stojeći uz peć [:smije] Mislim stvarno ely, kaj ti je muž u marincima? [:hihot]
2015 03 01
mijaljevic...neznam na šta točno misliš da mi treba????...ali ako mislimo na isto...imaš pravo!! [:hihot] ....moj dečko isto jako dobro izgleda!! [:smije] ..nije da se hvalim..samo kažem...s obzirom da uopće ne vježba izgleda fenomenalno [:jezik] .....MorningDew..svaka ti čast!!!....ja se ne snalazim sama sa sobom a kamoli da moram radit šta ti radiš [:poljubac] .....ely,šalji sliku!!!..ne vjerujem dok ne vidim [:smije] ...a i ja se svaki put nasmijem kad pročitam vaše poruke!!..baš ste mi sve jako drage [:zaljubljen] ......
2015 03 01
marijana pa riječi su suvišne mi se kužimo [:hihot] [:hihot] [:hihot] vidit ću ja vaše frajere kad ih počmete dobro hraniti [:hihot] [:hihot] bit će trbušćića [:hihot] [:hihot] [:hihot] ipak ja imam najviše staža u tome pa vam kažem iz iskustva (moj bio maneken a ja imala 53 kile a sad neću ni da pišem ajmeeeeeeee [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] ali sve se da uz malo muke riješiti. marijana treba mi jedna takva kuharica [:hihot] [:hihot] da padnu kile [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 03 01
šala mala [:jezik] [:jezik] imaš vrimena naučiti [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 03 01
Waaaaaaa koliko sam zaostalaaaaaaaaa,treba vas sada sve pohvatati :P drage moje vidim da smo uspijele marijanu opet motivirati. Uz bolove,nervozu,odlazak decku ipak sam vjezbala za njega spas da ode na komp igrati fifu [:smije] . Cak sam na fb-u naisla na event isto kao sto imamo mi ovdje motivacijsku temu za vjezbanje, tamo su samo cucnjevi.pocinje od danas pa traje narednih 30 dana,super je. [:zaljubljen] sutraako bude lijepo vrijeme idem dir na bajsu, mozda ako ne to prosetam sa susjedom. Hvala Bogu lijepog vremena. Svaki dan vjezbam i nedam se bez obzira ako mi se neda,boli me glava,nervozna sam ili da idem decku. Mozda zvuci glupo i cudno ali ja na sebi u ova 3 tjedna, u srijedu i 4 tjedna vidim veliki napredak i promjenu. [:smije] [:zaljubljen] Sto se tice kuhanja,hvala Bogu pa se mama jos uvijek brine o tome,za mene ima jos vremena [:kesi] [:smije] takoder [:poljubac] svimaaaa :)
2015 03 01
*snazi opet sam pismena [:smije]
2015 03 01
baš ću naći neku sliku pa pošaljem [:smije] nije marinac, vojska [:zaljubljen] gdje sam ja od njega po snasi pfffffffffff al jede ko mećava [:place] [:place] đubre. ja kuham samo kad on dođe jer mi se neda smoj sebi kuhat, a kad kuham onda skuham za 3 dana kao i kolegica [:smije]
2015 03 01
[:hihot] [:hihot] [:hihot] ...niste normalne(kompliment! [:smije] ).....nasmijale se me full.....mija(od sada si samo mija,predugo mi je sve pisat [:poljubac] ).....ja ti dečka uvijek nagovaram da jede!!...voli jesti..ali isto tako može da ne jede 2 dana...ima 73kg a ja ga pokušavam ugojit(ovo je čudno..slavonac kojeg treba ugojit [:hihot] do 75kg..čisto da razlika između nas bude točno 20kg..znam,znam..nisam normalna [:jezik] ..al ne ide..izgleda da ću ja morat skinut 2kg [:tuzan] ....izvinjavam se svim slavoncima i slavonkama!!...volim vas sve [:zaljubljen] ...onda dobro kolegice ely..ja ću čekati sliku [:hihot] ...
2015 03 01
baš moram naći sliku svoju da mi kažete šta mislite koliko kg imam [:smije]
2015 03 02
ely ne šalji svoju sliku ako Boga znaš! [:smije] [:smije] [:smije] Oš da sve padnemo u depru [:znoji]
2015 03 02
1 2 ... 14 15 16 17 18 19 20 ... 79