Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

Hellou!! Vidim da ste se raspričale, pa dok vas pohvatam [:hihot] [:hihot] Ja vježbam, danas mi je 2 tjedna, jedino sam u subotu imala odmor, tj. klatnju po Zagrebu [:zaljubljen] Prešla sam na Jessicu ali samo guza i trbuh i zadovoljna sam jako, traje svega 15 minuta a nekako mi se više čini tih 15 minuta djelotvornijih nego 30 minuta sa Jillian! Što se tiče yoge stvarnoooo svaka čast, nebih se u to upustila tako lako. [:zaljubljen] [:smije]
2015 02 18
oooo Anita..pa baš sam se mislila di si nestala?? [:smijesi] .....bravo za vježbanje!...ja sam danas nešto lagano,za početnike [:ljut] .....e sutra ću rasturit sa Jillian pa makar se opet ukočila..ionako moram kod fizijatra [:jezik] .....
2015 02 18
Eto me, danas malo shoppingiranje (danas kućanske potrepštine naspram jučer [:hihot] ), bila na frizurici. Znate kako to već ide :) mene Jillian dokrajčila, stvarno ne mogu. Još uvijek me bole noge ali manje jer sam mazala sa nekakvom masti koja pečeee, tj. grijeee [:boji] [:smije] Nemoj pretjerano, da te ne zaboli još više. Ja od kad sam krenula sa Jessicom odlično mi je, više se ne usudim Jillian ni pogledati. [:smije]
2015 02 18
bravo cure idemo dalje [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 02 19
jooooj ja sam hrjela kupit loptu u Kauflandu za 49 kn... jučer si mislim hoću neću i idem je danas uzet kad ono 100 kn [:smije] [:smije] pehist
2015 02 19
moja pukla od težine [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 02 20
mislite na pilates loptu??.....ako je..pa kako ti je mogla puknut?? [:sokiran] [:hihot] [:jezik] ...
2015 02 20
Neki dan sam odradila 30 days shred od Jillian Michaels. S tim da sam imala neke pauze radi ritma života i bolova u koljenima. Rezultati su super, tako da sam krenula opet sa shredom, novi ciklus, samo sam ovaj put sposobna da pratim težu inačicu i sve cardio vježbe radim s bučicama od pola kile. Moram priznat da sam se totalno navukla na vježbanje i kad dođe vikend, koji provodim kod dečka i ne vježbam (ili barem ne tak [:hihot] ) vježbanje mi skroz fali. Dakle, vježbam pet dana u tjednu, svaki dan po 25minuta koliko traje shred. Sub i ned odmaram, pa od ponedjeljka opet. :)
2015 02 21
a lopta je pukla ali ne pod mojom težinom dica su se igrala s njom pa su je bice namjerno brukvom probili ,tko će znati ma i samo je prašinu u potkrovlju kupila nisam ja za takve rekvizite [:hihot] [:hihot] [:hihot] - bravo MorningDew i ja sam se skroz navukla i kad ne vježbam fali mi
2015 02 21
još jedna nam se pridružila [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] ...ja opet ne vježbam...motivirajte me,molim vas [:jezik] ...
2015 02 22
Meni je najveća motivacija što mi je ormar s ogledalom točno nasuprot kreveta. Svaki put kad se preskidam, vidim se golu i mislim, ma stesat ću te ja škembo i celulitu [:smije] i odradim trening [:kesi]
2015 02 22
Ipak sam je našla hahaha bilo je ono sniženje u Kauflandu tako da sam je dobila za 40 kn [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] Meni dragi došao doma napokon tako da danas nisam ništa vježbala al idem sad s tom loptom malo [:kesi]
2015 02 22
MorningDew [:hihot] [:hihot] ...dobra!!...trebala bi se ja češće zaustavit ispred ogledala!!....ili da idem isprobat kupaći kostim koji sam kupila prošlo ljeto?..al ga nisam nosila..e to će me motivirat [:tuzan] ....
2015 02 22
[:hihot] [:hihot] a jeste me nasmijale . zato ja nigdi ogledala ali vidim da je to prednost . MorningDew molim te još da nam otkriješ svoje godine ( želim znati dali i dalje vodim po starosti [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] ) [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 02 22
hellouuu. nije me bilo ovih dana,ali ne znači da nisam vježbala [:hihot] odradim jessicu svaki dan po 15-tak minuta i ubacim još čučnjeve. jučer mi je dan bio da mi se ništa nije dalo a i glava me boljela. Zatim kako je došla sestra od dečka,sa njom i dječica pa ću ja kao napraviti pauzu jučer i pustiti malenoj crtić na laptop, a govori ona meni neću crtić idemo "vjebati" (vježbati) jer me vidjela dan prije da sam vježbala [:smije] tako da me malena jučer motivirala i morala sam vježbati i ona skupa samnom, to je bio cirkus. hahah :) vidim da tražite pilates lopte, ja imam onu iz dm-a, nije perfektna ali posluži.
2015 02 23
1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 79