Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

ej Anita..pa baš mi je čudno da te tako jako boli..stvarno nisam stručnjak ali mislim da ne bi trebala vježbat ako te bole koljena [:smijesi] ....možda da prestaneš dok te skoro ne prestane?...da ne bi još više opteretila koljena..neznam??...možeš radit samo trbušnjake dok te ne prođe..mene bi bilo strah vježbat ako me boli..znam da imaš volje i da želiš ali nemoj se zezat..neznam,možda ti druge cure imaju nešto pametnije za reći [:kesi] ..... [:poljubac] svima!!....
2015 02 13
ma joj ja moram na uzv jajnika i uzv dojki i uzv štitnjače.. op 1000 kn [:smije] [:znoji] Najbolje otići kod stručnjaka, on će ti reći mišljenje i ako buide htio slikat onda bolje otiđi opće prakse da ti da uputnicu jer će ti ovaj dodatno naplatit slikanje [:smije] ja sma ok, dolazi dragi danas pa sam sretna (i ljuta jer moram čistit haha)
2015 02 13
[:hihot] [:hihot] ...od početne teme-motivacija za trening-...pretvorila se u -koga šta boli i na koje pretrage treba ići- [:jezik] ....ely,idi napravi sve šta trebaš...da znaš dal je nešto ili ne...nadam se da će sve biti u redu!!! [:kesi] ....samo nam se mijaljevic ne žali na nikakve tegobe [:sokiran] ..... [:poljubac]
2015 02 13
e da,cure..koliko godina imate?..imam neki osjećaj da sam najstarija [:jezik] ....
2015 02 13
Krenula sam sa Jessicom i sa nekim vjezbama od Jillian sto mi ne opterecuje koljena, takoder sam ubacila vjezbe za guzu. Jessica mi se svida jer mi vrijeme brze prode a i sve mi nalikuje kao da plesem. haha [:zaljubljen] Marijana ja imam 20 godina, koliko imas ti/vi ako smijem pitati? [:hihot] [:zaljubljen]
2015 02 14
Takoder ostale cure,zene,majke,kraljice. [:hihot]
2015 02 14
Jao,20god.?...blago tebi!! [:smije] ...ja imam 32 [:place] ...ako mi se pocnete obracati sa "vi" odoh ja sa teme!!!!! [:jezik] ...e bas me zanima koliko ostale cure imaju godina??? [:znoji] ..
2015 02 14
jutro cure ajmo jednu uz kavicu priču baciti. evo ja sam odlične volje kako ste mi vi? di vas muževi vode [:hihot] [:hihot] [:hihot] mene u krevet večeras [:hihot] [:hihot] [:hihot] . malo šale neće škoditi. uh MarijanaPu nisi jedina ja sam ipak starija [:place] [:place] imam 33 godine i slažem se sa tobom ukoliko nam se obrate sa vi (rekla je jednom jedna zar se obračate svim mojim kilima [:hihot] [:hihot] )odoh i ja sa teme - ali neće shvatit će one nas [:kesi]
2015 02 14
U redu biti cemo na TI :D i mene isto zanima. A di me dragi vodi, najvjerovatnije kuci xP nije neki romanticar pa me za valentinivo odveo u shopping da sama izaberem sto mi najvise odgovara :P [:hihot] [:smije]
2015 02 14
tooooooo!!!..nisam najstarija [:smije] [:smije] ...dobar dan cure..mijaljevic..pa nemoj se sa tim šalit,uopće nije loše ako te u krevet vodi [:hihot] [:sramezljiv] ....Anita..pa to je skoz ok da te odveo u šoping...bolje da si sama izabereš nego da ti kupi nešto što ne želiš??...ja čekam da mi dečko dođe pa ću vidjet šta mi je kupio?? [:znoji] ...a di je ely?...došao joj je dečko pa nema vremena za nas [:smije] ...neka,neka.... [:poljubac]
2015 02 14
[:smije] [:smije] Istina, dobro on je našao ja sam samo potvrdila dali odgovara :D Uhuhuhu,još ga nemaa O.o, sigurno radi i vjerujem da će pripremiti neki slatki poklončić ili ćeš i ti u krevet [:hihot] [:hihot] Ely nas je skroz napustila, javit će se ona nama kad on ode [:smije] [:hihot] [:poljubac]
2015 02 14
Mene moj vodi u tri krasne [:smije] inače radi u Kninu tako da sam sretna da dođe uopće za vikend. ja imam 22 [:zaljubljen]
2015 02 14
Ely znam kako ti je [:smije] I moj je radio u Kninu, radi u vojsci...Tako da ga isto nebi bilo do danas ali je imao stražu pa je dobio 3 dana slobodno.Potrefilo se :P [:hihot] Znači za sad se vodim ja kao najmlađa. [:zaljubljen]
2015 02 14
a ja kao najstarija [:place] [:place] [:place] ej cure ja u lidla kupila sebi onaj čokoladni liker i rekla mužu da mi je kupio poklon za valentinovo [:hihot] [:hihot] [:hihot] inače nebi ništa dobila [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 02 14
[:hihot] [:hihot] To si samo zamislis kao da ti ga je on uzeo, tj. poklonio. [:hihot]
2015 02 15
1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 79