Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Tražim preporuku za krojačicu - ZG

bok cure, zamolila bih vas da mi preporučite nekog za šivanje 3-4 najobičnije jednobojne pamučne haljinice na kopčanje naprijed, evo točno ovakve: [slika:42e310fc-a4d1-45b9-b7be-0d3c8a49992c] konkretno, ova slika je s ebaya, ali ovo s neta je sve prekratko na mojih 1.70 :/ nije bitno baš koliko će biti brzo gotovo, samo da je kokretno odrađeno i ne preskupo za moj studentski budžet [:hihot] kako se uopće kreću cijene za nešto ovakvo (vel. 36)?
2015 01 29
Ja ti nemam preporuku jer i sama tražim isto. Krojački salon u susjedstvu je jako dobar, ali skup. Za mijenjanje podstave jakne su mi tražili 300 kn, a još materijal...tako da, javi ako nađeš jer ovo je jednostavan kroj koji ne bi trebao tražiti puno za "ruke" krojačice.
2015 01 29
ma da, rekla mi je mama da je to jako jednostavna stvar za iskrojiti, a i zašiti, jedino su gumbi malo zezancija ako su baš pravi, a ne samo za ukras. ona je krojačica, samo nema ni doma ni na poslu mašinu za pamuk baš nego za čvršće materijale pa sam sad u potrazi [:smije] bila je prije jedna cura tu na krpicama, ali nisam nigdje spremila nick [:tuzan]
2015 01 29
Ima jedna teta u Prečkom koja meni skraćuje, popravlja, sužava itd. E sad, da li je full vješta, ne znam al je jeftina do boooli! Meni neki dan suzila za malu 6 pari hlača i 2 para za sina skratila za 70 kn [:sokiran] Adresa joj je Štefanićeva 6 (desno kod ulaza u zgradu). Eto, možda ti neš pomogne!
2015 01 29
ja sam na borongaju tako da mi je malo daleko, ali čim uhvatim slobodnog vremena otići ću tamo i probati se dogovoriti s njom :) poslat ću i ovoj curi poruku pa ćemo vidjeti, hvala svima na preporukama [:smijesi] [:poljubac]
2015 01 29